Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Holle Bio dětská přesnídávka hovězí maso 125g
-21%

Holle Bio dětská přesnídávka hovězí maso

Holle Bio dětská přesnídávka hovězí maso

125g
Akce do 24. 9.
41,90 Kč 52,90 Kč (335,20 Kč/kg)
Popis produktu

K použití od 4. měsíce věku dítěte.

Příprava: 1/2 obsahu skleničky ohřejte nejlépe ve vodě, přimíchejte zeleninu a prověřte teplotu vhodnou k podání. V lednici můžete skladovat po otevření až dva dny uzavřené víčkem.

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: Voda , 40% hovězí maso, 8% rýžová moučka.

ALERGENY: Bez lepku, bez přídavku cukru a soli. Složky obsahují přírodní Sodík a Cukr.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.