Holle Bio dětská přesnídávka lesní plody v jablku

220 g
BIO
45,90 Kč 208,64 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Slovenská republika,

Popis produktu

K použití od 8. měsíce věku dítěte.

Příprava:
před upotřebením zamíchejte , ke zjemnění můžete použít 1 kávovou lžičku Holle dětského oleje, začněte krmení 4-6 lžičkami a postupně množství zvyšujte až na celou skleničku. V lednici můžete skladovat po otevření až dva dny uzavřené víčkem.

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři - dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: Jablko (48%) , voda , jablečná šťáva ( 10%) , lesní plody 7% ( maliny 4% , borůvky 3% , bezinky 0,1%) celozrnná rýžová moučka , citronová šťáva.

ALERGENY: * bez lepku , bez ztužovadel, * obsahuje přírodní cukry .