Holle BIO Dětské špaldové suchary

200 g
BIO
99,90 Kč 499,50 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Od ukončeného 6. měsíce věku dítěte.

Holle - dětské špaldové suchary jsou vyrobeny z vysoce kvalitních biologických látek s použitím mořské soli a přírodních ztužovadel. Suchary jsou neslazené
a bez přídavků alergentů jako vaječný bílek, mléčný bílek . Díky své jemné chuti a rozpustnosti jsou Holle suchary vhodné jako dětská strava. Používají se jako svačiny nebo jako příloha k dětským kaším .

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři - dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

Špaldová moučka typu 550 z bio zemědělství83 %
Špaldové celozrnné produkty9 %
Palmový olej
Mořská sůl
Vitamin B1

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek