Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-10 %

Holle BIO Dětské špaldové suchary

200 g
BIO
Výhodná cena
89,90 Kč 449,50 Kč/kg99,90 Kč*

*Nezávazná doporučená maloobchodní cena

Země původu: Rakousko,

Holle BIO dětské špaldové suchary jsou vyrobeny z vysoce kvalitních biologických látek s použitím mořské soli a přírodních ztužovadel. Suchary jsou neslazené a bez přídavků alergentů jako vaječný nebo mléčný bílek.

  • bez přidaného cukru 
  • vhodné od 6. měsíce věku dítěte 

Biokvalita Demeter

Demeter zemědělství je unikátní ve svém důsledném a holistickém přístupu, protože díky biodynamickým metodám hospodaření dává přírodě zpět více, nežli si bere. Potravina, která nese označení Demeter byla vypěstována podle striktních biodynamických pravidel, v harmonii s přírodou. Biodynamické farmy používají organický přístup, který spojuje holistickou kvalitu s produkčním cyklem.

Použití

Díky své jemné chuti a rozpustnosti jsou Holle suchary vhodné jako dětská strava. Používají se jako svačiny nebo jako příloha k dětským kaším.     

O výrobci 

Holle je jedna z vedoucích značek na trhu dětské výživy v Evropě. Od samého počátku je vše postaveno na principu přírodní kvality. Dnes jsou používány pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství, které jsou co nejjemněji zpracovány pro vaše děťátka. Holle dnes zahrnuje již více než 60 výrobků dětské stravy jako kaše, pokračovací mléka, suchary nebo příkrmy.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Holle baby food Gmbh  
CH-4125 Riehen
Švýcarsko

Složení

Špaldová moučka typu 550 z bio zemědělství83 %
Špaldové celozrnné produkty9 %
Palmový olej
Mořská sůl
Vitamin B1

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.