Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Holle Bio dětské špaldové suchary 200 g

Holle Bio dětské špaldové suchary

Holle Bio dětské špaldové suchary

200 g
95,90 Kč (479,50 Kč/kg)
Popis produktu

Od ukončeného 6. měsíce věku dítěte.

Holle – dětské špaldové suchary jsou vyrobeny z vysoce kvalitních biologických látek s použitím mořské soli a přírodních ztužovadel. Suchary jsou neslazené a bez přídavků alergentů jako vaječný bílek, mléčný bílek . Díky své jemné chuti a rozpustnosti jsou Holle suchary vhodné jako dětská strava. Používají se jako svačiny nebo jako příloha k dětským kaším .

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: Špaldová moučka typu 550 ( 83%) z bio zemědělství, špaldové celozrnné produkty ( 9%) , Palmový olej, mořská sůl , vitamin B1.

ALERGENY: Obsahuje lepek. Bez mléka, neslazeno.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK