Olma BIO jogurtový nápoj jahodový

320 g
BIO
24,90 Kč 77,81 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Kysaný mléčný nápoj.

Tradiční i zcela nové ochucení rozšiřují rodinu certifikovaných bio výrobků BIO Via Natur pocházejících z ekologického zemědělství. Tento způsob hospodaření vytváří alternativu ke konvenčnímu zemědělství. Snižují se v něm rizika kontaminace životního prostředí i potravinového řetězce rezidui chemických látek. Z bio produkce jsou vyloučeny všechny geneticky modifikované organizmy nebo produkty z nich pocházející. Hospodaření s krajinou, chov zvířat i samotné výrobní procesy musí odpovídat přísným pravidlům zaměřených hlavně na použití co nejšetrnějších postupů a zachování přirozeného charakteru potraviny. Charakter biopotraviny umocňuje unikátní kombinace živých kultur. Díky zachování přirozeného obsahu tuku nápoj nabízí jemně navinulou, přitom plnou ovocnou chuť prostou ostrosti. Neobsahuje lepek.

Uchovejte při teplotě (2-8) °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce: OLMA, a.s. se sídlem Pavelkova 597/18, Holice, 779 00 Olomouc

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 16 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Složení: MLÉKO1, ovocná složka 17% (cukr1, jahody1 35 %, zahušťovadla karubin a pektin, koncentráty z červené řepy1 a černého rybízu1, přírodní aroma), mléčné kultury. Obsahuje mléko. Bez lepku. 1 Složky pocházejí z ekologického zemědělství.

Alergeny: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Výživové údaje / 100 g

Energie kJ
355 kJ Energie kcal 85 kcal Tuk 2.90 g Nasycené mastné kyseliny 1.70 g Sůl 0.10 g Bílkoviny 2.60 g Sacharidy 12.00 g Cukry 12.00g