Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Holle BIO Kapsička broskev, meruňka, banán a špalda

100 g
BIO
41,90 Kč 419,00 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Dětské 98% pyré v BIO kvalitě, které si vaše děti oblíbí pro jeho lahodnou chuť. Pyré je vyrobené ze sladké broskve, meruňky a banánu se špaldou v prémiové kvalitě a pochází z biodynamického zemědělství. Neobsahuje lepek a je nesolené.

  • vhodné pro děti od 8. měsíce věku

Biokvalita Demeter

Demeter zemědělství je unikátní ve svém důsledném a holistickém přístupu, protože díky biodynamickým metodám hospodaření dává přírodě zpět více, nežli si bere. Potravina, která nese označení Demeter byla vypěstována podle striktních biodynamických pravidel, v harmonii s přírodou. Biodynamické farmy používají organický přístup, který spojuje holistickou kvalitu s produkčním cyklem.

Použití

Skvěle se hodí jako svačinka na zahnání hladu, kdykoliv během dne. 

O výrobci 

Holle je jedna z vedoucích značek na trhu dětské výživy v Evropě. Od samého počátku je vše postaveno na principu přírodní kvality. Dnes jsou používány pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství, které jsou co nejjemněji zpracovány pro vaše děťátka. Holle dnes zahrnuje již více než 60 výrobků dětské stravy jako kaše, pokračovací mléka, suchary nebo příkrmy.

Skladování

Skladujte do 20 °C. Po otevření spotřebujte do 2 dnů, otevřené skladujte v chladničce.

Výrobce

Holle baby food Gmbh  
CH-4125 Riehen
Švýcarsko

Složení

Broskev40 %
Meruňka30 %
Banán28 %
Špalda2 %

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.