-14 %

Matcha Tea Bio Harmony

60 g
BIO
Bez éček
Trvale výhodná cena %
299,90 Kč 4 998,33 Kč/kg349,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Japonsko,

Popis produktu

Matcha je 100 % jemně mletý japonský zelený čaj. Jedná se o nejnáročněší zpracování čajovníku čínského, kdy je plantáž 4 týdny před sběrem lístků z 90 % zastíněna. Rostlina si tak nedostatek slunečného světla kompenzuje intenzivní produkcí chlorofylu. Takto nabité čajové lístky jsou pak speciálním způsobem zpracovány a žulovými kameny rozemlety na jemný prášek.

Nejde tedy o pouhý výluh jako u ostatních čajů, protože tímto způsobem konzumujeme celou rostlinku a s ní i všechny antioxidanty, vitamíny, vlákninu a ojedinělou aminokyselinu L-theanin.

•  Antioxidace organismu

•  Napomáhá při hubnutí

•  Povzbudivý účinek

Čaj Matcha je dovážen přímo od japonského producenta v BIO kvalitě a je pak pro Vás balený do jednoporcových 2g sáčků. To zaručuje konstantní kvalitu Matcha v každé porci a usnadňuje tak pro Vás způsob přípravy. Porci svého Matcha jste tak velmi lehce schopni mít během dne vždy u sebe, např. v práci, pracovní cestě, fitness centru apod.

Použití

Sáček jednoduše otevřete a důkladně promíchejte s teplou či studenou vodou - doporučujeme použít šejkr nebo láhev a ne lžičku. Takto jednoduše do sebe dostanete obrovskou dávku antioxidantů, důležité aminokyseliny L-theanin a katechinů.

Výrobce

Kyosun s.r.o.
Trmická 836/1
190 00 Praha 9

Složení

Jemně mletý bio zelená čaj Matcha