Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Emco Mysli na Zdraví Sypané s oříšky 0.75kg

Emco Mysli na Zdraví Sypané s oříšky

Emco Mysli na Zdraví Sypané s oříšky

0.75kg
87,90 Kč (117,20 Kč/kg)
Popis produktu
Základem dne je snídaně a základem snídaně jsou Emco Mysli na zdraví. Vsadili jsme na ovesné vločky, které jsou považovány za nejhodnotnější cereálii, proto tvoří hlavní součást všech Emco Mysli na zdraví. Obsahují ovesnou vlákninu betaglukan, u které bylo prokázáno, že snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Dále jsou bohatým a přírodní zdrojem vlákniny, neobsahují umělá barviva ani ztužený tuk. A navíc….skvěle chutnají, tak neváhejte a vyberte si ze široké nabídky chutí.
Složení
SLOŽENÍ: Celozrnné cereálie 69 % (ovesné vločky 37,5 %, pšeničné vločky) Rozinky 18 % (rozinky, slunečnicový olej) Kukuřičné lupínky (kukuřice, sůl jedlá) Kešu ořechy 3 % Slunečnice loupaná 2 % Kokos 2 % Pražené arašídy 2 % Pražené lískové ořechy 1 % ALERGENY: Výrobek obsahuje lepek, arašídy, kešu a lískové ořechy. Výrobek může obsahovat mléko, sezam a jiné ořechy.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.