Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Linda McCartney's Vegetariánské burgery mražené 2 ks

227 g
Mražené
89,90 Kč 396,04 Kč/kg
Země původu: Velká Británie,

Štavnaté vegetariánské burgery s autentickou chutí masa.

Sojové kousky masa jsou bohaté na bílkoviny. Neobsahují žádné živočišné produkty. Ideální na přípravu různých jídel, k omáčkám i jako náplně do placek. Jejich výhodou je snadná a rychlá příprava, velký obsah rostlinného proteinu a nízký obsah nasycených tuků. Chuť burgerů skvěle doplňuje cibule a směs vybraného koření.

Linda McCartney...

Produkt je důkazem, že vegetariánská strava je nejen zdraví prospěšná, ale také může být velice chutná. Produkt pochází z vegetariánské řady společnosti Linda McCartney – jeden z největších výrobců vegetariánských produktů na britském trhu, založené Lindou McCartney, manželkou Paula McCartneyho, kteří společně zasvětili svůj život boji za práva zvířat. Produkt vhodný i pro vegany.

Použití

Před přípravou nerozmrazujte. Burgery vložte do předem rozehřáté trouby na 180 °C nebo na předehřátý grill. Pečte cca 15–20 minut. Občas burgery pootočte. Vyjměte až budou měkké a dozlatova opečené.

O výrobci

Linda McCartney je britská rodinná společnost, kterou založila průkopnice zdravého jídla, Linda McCartney, po níž je podnik pojmenován. V současné době tým Lindy McCartney se zařazuje pod skupinu Hain Celestial Group.

Firma se zabývá výrobou vegetariánských a veganských náhražek masa, které jsou šetrné k životnímu prostředí, a to ve všech směrech – od ingrediencí až po balení. Obaly jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Skladování 

Skladujte v mrazničce při teplotě -18 °C nebo nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Výrobce

Linda McCartney
2100 Century Way
Thorpe Park Business Park
Leeds LS15 8ZB
Velká Británie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 353 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Sójový protein58 %
Řepkový olej
Voda
Cibule9 %
Směs koření
Drožďový extrakt
Extrakt sladového ječmene
Cibulový prášek
Sůl
Česnekový prášek
Cizrnová mouka
Česnekové pyré
Stabilizátor
E461 - Methylcelulóza

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota921 kJ/220 kcal
Tuky11.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.9 g
Sacharidy9.8 g
z toho cukry1.7 g
Bílkoviny17.3 g
Sůl1 g
Vláknina2.4 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Sójové boby
Může obsahovat stopy:
Skořápkové plody
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.