Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Nakupte aspoň za 1200,00 Kč a získejte dárek.

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Linda McCartney Vegemince - Sójové mleté maso 454g

Linda McCartney Vegemince - Sójové mleté maso

Linda McCartney Vegemince - Sójové mleté maso

454g
105,00 Kč (231,28 Kč/kg)
Popis produktu

Vegetariánské ochucené sójové kousky. Vhodné pro přípravu různých jídel, k omáčkám, jako náplně. Jejich výhodou je snadná a rychlá příprava, velký obsah rostlinného proteinu a nízký obsah nasycených tuků. Neobsahuje žádné živočišné produkty (vhodné i pro vegany). Tento produkt je důkazem, že vegetariánská strava je nejen zdraví prospěšná, ale také může být velice chutná.

Produkt z vegetariánské řady společnosti Linda McCartney – jeden z největších výrobců vegetariánských produktů na britském trhu, založené Lindou McCartney, manželkou Paula McCartneyho, kteří společně zasvětili svůj život boji za práva zvířat.

Před přípravou nerozmrazujte. Obsah vysypte na pánev a míchejte po dobu cca 12–15minut, popřípadě přidejte do jakékoliv omáčky podle chuti.

Složení

Sójový protein (92%), řepkový olej, ochucení (drožďový extrakt, cibulový prášek, sůl, extrakt z ječného sladu, dextróza, bílý pepř, česnekový prášek. Může obsahovat stopy ořechů.

Alergeny: Lepek (1), sója (6)

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.