Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Pisinium - Istrijská PANCETTA 100g
Ušetříte 10 Kč -11%
Výhodná cena
Prémiová kvalita
Popis produktu

Istrijská panceta se rozpouští v ústech a s příjemnou vůní vyvolává vzpomínky na dobu, kdy každý ve vesnici ve své domácnosti vyráběl a sušil maso ve svém sklípku. Istrijská pancetta je vyrobená z vepřové pancetty s vysokým obsahem masa, ručně vyráběná, ochucená přírodním kořením: mořská sůl, černé koření, bobkový list a česnek. Suší se na vzduchu bez uzení po dobu minimálně 2 měsíců.

Pisinium je latinský název města Pazin v istrijské části Chorvatska, kde se již víc než 20 let vyrábějí výrobky PISINIUM.

Výrobky PISINIUM – jsou vyrobené z kvalitních, starostlivě vybraných surovin. Jsou vyráběné ručně a nasolené výlučně přírodním kořením, mořskou solí, čerstvým česnekem, směsí černého koření, bobkového listu a rozmarýnu.

Všechny výrobky jsou vysušené na vzduchu, bez překročení minimální doby sušení .

Složení

Vepřová slanina bez kůže, kuchyňská sůl, dextróza, antioxydanty: askorbát sodný, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: dusitan sodný.

Na 100g výrobku bylo použito 167g vepřové slaniny.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.