Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Pisinium - Istrijské sušené vepřové karé 80g
Prémiová kvalita
-16%

Pisinium - Istrijské sušené vepřové karé

Pisinium - Istrijské sušené vepřové karé

80g
Prémiová kvalita
Trvale výhodná cena %
99,90 Kč 119,00 Kč (1 248,75 Kč/kg)
Popis produktu

Na Istrii má každá vesnička svůj vlastní název pro sušenou vepřovou roštěnku (karé) – zarebnjak, ombolo, žlomprt, kanica. To jsou jen některé z nich. Maso je oddělené od kosti v jednom kuse, potřené solí, kořením a najemno rozdrcenými bobkovými lístky. Maso připravené tímto způsobem se suší po dobu 2 týdnů (pokud ho chceme vařit), a nebo 6 týdnů (pokud ho chceme jako uzeninu). Istrijský žlomprt je nenahraditelnou součástí instrijské kuchyně, společně s istrijským pršutem. Žlomprt se podává při výjimečných událostech, když se rodina a přátelé sejdou u dobrého jídla.

Pisinium je latinský název města Pazin v istrijské části Chorvatska, kde se již víc než 20 let vyrábějí výrobky PISINIUM.

Výrobky PISINIUM – jsou vyrobené z kvalitních, starostlivě vybraných surovin. Jsou vyráběné ručně a nasolené výlučně přírodním kořením, mořskou solí, čerstvým česnekem, směsí černého koření, bobkového listu a rozmarýnu.

Všechny výrobky jsou vysušené na vzduchu, bez překročení minimální doby sušení .

Složení

Hovězí maso zadní a svalovina bez kosti, kuchyňská sůl, koření, dextróza, antioxydanty: askorbát sodný, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: dusitan sodný.

100g výrobku byl získán sušením 167g hovězího masa.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

4 (11 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1