Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Pisinium - Pršut, sušená šunka bez kůže 80g
Prémiová kvalita
-16%

Pisinium - Pršut, sušená šunka bez kůže

Pisinium - Pršut, sušená šunka bez kůže

80g
Prémiová kvalita
Trvale výhodná cena %
99,90 Kč 119,00 Kč (1 248,75 Kč/kg)
Popis produktu

Pršut Ruža je speciální, protože se při výrobě používají výlučně top suroviny, jako jsou voňavé bylinky, česnek, mořská sůl a koření, které jsou ve světě skutečnou raritou. Produkt se suší ve vzduchové komoře, a když bora vítr zafouká, otevřou se okna a čerstvý suchý vzduch vysuší každý kousek masa. V průběhu zrání se produkt obalí ušlechtilou plísní, která dodává konečnou tečku istrijské specialitě.

Pisinium je latinský název města Pazin v istrijské části Chorvatska, kde se již víc než 20 let vyrábějí výrobky PISINIUM.

Výrobky PISINIUM – jsou vyrobené z kvalitních, starostlivě vybraných surovin. Jsou vyráběné ručně a nasolené výlučně přírodním kořením, mořskou solí, čerstvým česnekem, směsí černého koření, bobkového listu a rozmarýnu.

Všechny výrobky jsou vysušené na vzduchu, bez překročení minimální doby sušení . Po dobu dozrávání získávají produkty ušlechtilé formy plísní, díky kterým mají charakteristic­kou vůni

Složení

Trvanlivý masný výrobek. Vepřové stehno bez kosti, kuchynská sůl, cukr, koření, dextróza, antioxydanty: askornát sodný, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: dusitan sodný. 100g výrobku byl získán sušením 157g vepřového stehna. Návod ke konzumaci: Otevřete fólii a konzumujte jako chlazenou uzeninu. Před konzumací výrobek nechte na vzduchu cca 2 minuty, aby se rozvinulo přírodní aroma a vůně charakteristické pro sušenou šunku.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

5 (30 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

":-)"

Lenka 26.9.2017

"Šíleně slaná, až nás to nakopávalo. Není to vlastně ani pršut, ale šunka na styl pršutu. Uzeniny a šunky od Rohlíku nám celkově nechutnají, asi špatná volba výrobce :)"

Iva R. 9.8.2017

"Vynikající"

Marta S. 31.7.2017