Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Pisinium - Uzená PANCETTA 80g
Prémiová kvalita
-11%

Pisinium - Uzená PANCETTA

Pisinium - Uzená PANCETTA

80g
Prémiová kvalita
Trvale výhodná cena %
79,90 Kč 89,90 Kč (998,75 Kč/kg)
Popis produktu
Uzená pancetta je pochoutka, která byla v oblibě již od římských dob. Předpokládá se, že to vlastně Římané jsou ti, kteří vymysleli postup solení a uzení čerstvého masa a tím prodlužování jeho trvanlivosti a vytváření nové chutě. Uzená pancetta je vyrobená z vepřového pupku, do kterého je vtíraná mořská sůl a je vyvěšená na suchém bukovém dřevě s občasným uzením. Uzená pancetta je potěšení. Hodí se do to baget, s těstovinami, vejci a nebo v kombinaci se sladkým, jako je čokoláda a nebo sušené fíky. Pisinium je latinský název města Pazin v istrijské části Chorvatska, kde se již víc než 20 let vyrábějí výrobky PISINIUM. Výrobky PISINIUM - jsou vyrobené z kvalitních, starostlivě vybraných surovin. Jsou vyráběné ručně a nasolené výlučně přírodním kořením, mořskou solí, čerstvým česnekem, směsí černého koření, bobkového listu a rozmarýnu. .
Složení
Vepřová slanina bez žeber a bez kůže, kuchyňská sůl, antioxydanty: askorbát sodný. 100g výrobku byl získán sušením 163g vepřové slaniny.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

4 (67 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"Panceta velmi dobra, pouze o malinko vic sušší než obvykle kupuju, ale chuťově mnamka."

Pavel V. 22.6.2017

"Někdy je to takhle krásná slanina (spíše prorostlé maso tukem) a pak super .... ale někdy je pouze nakrájený tuk bez jakéhokoliv masa a kvůli takto nevyváženému výrobku (bohužel na rohlíku si daný kus nevyberete) tak nízké hodnocení. "

Michal K. 21.6.2017

"Někdy je to takhle krásná slanina (spíše prorostlé maso tukem) a pak super .... ale někdy je pouze nakrájený tuk bez jakéhokoliv masa a kvůli takto nevyváženému výrobku (bohužel na rohlíku si daný kus nevyberete) tak nízké hodnocení. Takže jestli vám ne"

Michal K. 21.6.2017

"Výborná....."

Kateřina J. 15.5.2017

"Chuťově neoslnila, tak 2-. Mnohem více mi však vadil vysoký podíl chrupavek, které se opravdu jíst nedaly. "

Šárka J. 10.5.2017

"vynikajici, vune I chut"

Viera H. 3.4.2017

"Opravdu moc dobrá pancetta, použil jsem jí jak do studené kuchyně, kdy se tučná část v ústech přímo rozplývá tak i na vaření (minestrone), kdy masitá část pokrm velmi dobře ochutí (masitá část je tady velmi aromatická a chuťově velmi výrazná). Na 5 hvězd "

Docent J. 27.2.2017

"velmi dobré"

Čmelík V. 31.12.2016

"looks good. Haven't tried yet"

Brett J. 29.12.2016

"Výborná, lahůdka"

glicová 26.12.2016