Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Pisinium - Uzené sušené hovězí karé 100g
Prémiová kvalita
-8%

Pisinium - Uzené sušené hovězí karé

Pisinium - Uzené sušené hovězí karé

100g
Prémiová kvalita
Trvale výhodná cena %
109,00 Kč 119,00 Kč (1 090,00 Kč/kg)
Popis produktu

Kombinace koření a vynikajících surovin vytváří jedinečný a zvláštní produkt. Výrobky z hovězího roštěnce, vyčištěného od blan, žil a tuku. Směs mořské soli a bobkového listu se vtírá do masa. Lehce uzené na bukovém dřevu, sušené ve vzduchové komoře.

Pisinium je latinský název města Pazin v istrijské části Chorvatska, kde se již víc než 20 let vyrábějí výrobky PISINIUM.

Výrobky PISINIUM – jsou vyrobené z kvalitních, starostlivě vybraných surovin. Jsou vyráběné ručně a nasolené výlučně přírodním kořením, mořskou solí, čerstvým česnekem, směsí černého koření, bobkového listu a rozmarýnu.

Složení

Hovězí maso zadní, kuchyňská sůl, koření, dextróza, antioxydanty: askorbát sodný, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: dusitan sodný.

100g výrobku byl získán sušením 167g hovězího masa.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

5 (22 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"Moc dobré."

Lukáš C. 19.6.2017

"Mám velmi rád sušené maso, nejen hovězí ale tento výrobek neodpovídal představám. Bylo cítit že je trochu prošlí a chuť nic moc. Nedoporučují příště mít v sortimentu tento drug výrobku. Využijte prosím nabídky z Ukrajiny, kde jsou výrobky podstatě kvalitn"

Alexej K. 16.6.2017

"Nebylo to spatne. Radeji ale mame susene maso ala jerky. "

Helena W. 1.6.2017

"Na chuť super, škoda jen těch konzervantů - dusičnan sodný a draselný:("

Tereza M. 26.11.2016