Rajec

Rajec Voda neperlivá

0,75 l
14,90 Kč 19,87 Kč/l

Doručení už do 60 minut

800+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Slovenská republika,
Víte, že...
Zákazníci Rohlik milují!

Důkazem je více než 22 tisíc hodnocení v Googlu s průměrnou hodnotou 4,9 hvězdičky. Nakupujte u nás a zamilujte se také.

Neperlivá voda od značky Rajec v balení 0,75 l. V praktickém balení se sportovním uzávěrem, které je vhodné na cesty a sport.

Uprostřed chráněné přírody v Rajecké roklině se rodí pramenitá voda Rajec.

Nízce mineralizovaná pramenitá voda Rajec obsahuje jen 322 miligramů minerálů v jednom litru a vyvážený poměr vápníku a hořčíku.
 

Použití

Určena pro přímou spotřebu. Vhodná pro pravidelné pití.

O výrobci

Společnost Kofola ČeskoSlovensko je výrobcem nealkoholických nápojů již od roku 1959. Pod její křídla patří pramenitá voda Rajec, minerální voda Kláštorná, sirupy Jupí a dětské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy UGO, energetický nápoj Semtex a další tradiční československé značky.

Skladování

Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem. Chraňte před mrazem. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Kofola a.s.
Za Drahou 165/1
794 01 Krnov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 261 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Pramenitá voda nesycená
Kationty (mg/l)
Ca²⁺ 87 g
Mg²⁺ 19.2 g
Na⁺ 2.6 g
K+1.1 g
Anionty (mg/l)
HCO₃- 324 g
SO₄²-19 g
NO₃- 6.9 g
Cl- 4.8 g
F-0.1 g
Celkové množství rozpuštěných látek (mg/l)300 g