Milko Ovofit dezert jahodový

140 g
17,90 Kč 127,86 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

TVAROHOVÝ DEZERT S JOGURTEM JAHODOVÝ, S VITAMÍNY, SE SLADIDLY. Ovocný dezert, vyrobený kombinací tvarohu bez tuku, s jemnou konzistencí a smetanového jogurtu s bifidogenní kulturou a ovocem. Ovoce je doslazeno jen sladidly, s přídavkem vitamínů B1, B2, E. Ovofit - je tvarohovou svačinkou pro všechny věkové kategorie, je vhodný při dietních režimech a také pro diabetiky.
www.milko.cz www.ovofit.cz

Příprava a použití: Po otevření ihned spotřebujte.

Skladování: Uchovejte při teplotě od 4 °C do 8 °C.

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

SLOŽENÍ: Tvaroh 68%, smetanový jogurt 20% (mléko, smetana, jogurtová kultura s Bifidobacterium BB-12), ochucující složky 12% (voda, jahody 40%, oligofruktóza, stabilizátory: modifikovaný kukuřičný škrob, pektin a guarová guma, barvivo: koncemtrát z červené řepy, koncentrát z črné mrkve, aroma, citrónový koncentrát, sladidla: aspartám a acesulfám K, vitamíny E, B1, B2).

Sušina min. 16 %, tuk min. 1,5 %.

ALERGENY: Mléko.

Energetická hodnota (kj/kcal)285/68, Tuky (g) 1,5g, Z toho kyseliny (g) 1,3g, Sacharidy (g) 5g, Z toho cukry (g) 3g, Bílkoviny (g) 8,5g, Sůl (g) 0,08g