Milko Řecký jogurt 0% pečené jablko, skořice /hruška, skořice, 2x140g,

280 g
34,90 Kč 124,64 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

JOGURT ODTUČNĚNÝ JABLKOVO - SKOŘICOVÝ / JOGURT ODTUČNĚNÝ HRUŠKOVO - SKOŘICOVÝ. Krásná šťavnatá jablíčka jsme okořenili skořicí a odlehčili jogurtem s 0 % tuku. Podlehněte neodolatelné zimní poetice v kelímku Řeckého jogurtu Milko. Obsahuje 10 % mléčných bílkovin, to je 3x více než mléko nebo 2x více než běžný jogurt. Naše jogurty vyrábíme pouze z mléka a smetany bez přídavku aditiv. Obsahuje živé jogurtové kultury
bifidobacterie BB-12, které napomáhají trávení. www.hustyjogurt.cz

Balení 2x140g

Příprava a použití: Po otevření ihned spotřebujte.

Skladování: Uchovejte a skladujte při teplotě od +4 °C do +8 °C.

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 12 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

SLOŽENÍ: JOGURT ODTUČNĚNÝ JABLKOVO - SKOŘICOVÝ - jogurt odtučněný (mléko, jogurtová kultura s Bifidobakterium BB-12), ochucující složka 16% (cukr, jablečné pyré 30%, bourbon vanilka extrakt, aromata, karamelizovaný cukr, skořice 0,03%) / JOGURT ODTUČNĚNÝ HRUŠKOVO - SKOŘICOVÝ - jogurt odtučněný (mléko, jogurtová kultura s Bifidobakterium BB-12), ochucující složka 16% (cukr, hruškové pyré z koncentrátu 20%, hruškové pyré 20%, přírodní aromata, skořice 0,1%)

ALERGENY: Mléko.

Řecký jogurt 0% pečené jablko, skořice/hruška, skořice 140g