• Milí zákazníci, poptávka po naší službě se opět díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje nad naše aktuální kapacity. Moc nás to mrzí, ale abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, musíme omezit počet objednávek na osobu. To znamená, že aktuálně si můžete objednat pouze jednou denně. Současně rušíme i možnost doobjednávek. Dál soustředíme všechny naše síly na to, abychom ještě více navýšili kapacitu, a mohli tak zavážet všude, kde je nás teď potřeba. Moc děkujeme za trpělivost a shovívavost. Společně to zvládneme. Váš Rohlík.

HiPP BIO Rajčata a brambory s kuřecím masem

220 g
BIO
52,90 Kč 240,45 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Vhodné pro děti od 7. měsíce.
Junior menu je chutné hotové jídlo s kousky masa a zeleniny. Dítě se na nich naučí správně žvýkat a následně bude moci přejít na pevnou stravu. Maso je bohaté na bílkoviny a rovněž je nejlepším zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve.

Příprava a použití:
Návod k přípravě: Jako teplý pokrm. Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Přezkoušejte teplotu. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6 °C) a spotřebujte do 24 hodin. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

HiPP Czech,
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika

Složení

Zelenina z ekologického zemědělství53 %
Brambory z ekologického zemědělství 26 %
Rajčata z ekologického zemědělství 25 %
Cibule z ekologického zemědělství
Voda
Kuřecí maso z ekologického zemědělství9.4 %
Kukuřičná mouka z ekologického zemědělství
Rýžový škrob z ekologického zemědělství
Řepkový olej z ekologického zemědělství1.9 %
Koření z ekologického zemědělství
Pepř z ekologického zemědělství
Kmín z ekologického zemědělství
Sodík
Sodík ve 100g výrobku0.02
Kyselina alfa-linolenová0.13
E570 - Mastné kyseliny

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota335 kJ/80 kcal
Tuky3.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.6 g
Sacharidy9.6 g
z toho cukry0.9 g
Bílkoviny2.7 g
Sůl0.05 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.