Rohlik.cz

Popis produktu

Vhodné pro děti od 7. měsíce. Junior menu je chutné hotové jídlo s kousky masa a zeleniny. Dítě se na nich naučí správně žvýkat a následně bude moci přejít na pevnou stravu. Maso je bohaté na bílkoviny a rovněž je nejlepším zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve.

Příprava a použití: Návod k přípravě: Jako teplý pokrm. Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Přezkoušejte teplotu. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6 °C) a spotřebujte do 24 hodin. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Složení

SLOŽENÍ: Zelenina* 53 % (brambory* 26 %, rajčata* 25 %, cibule*), voda, kuřecí maso* 9,4 %, kukuřičná mouka*, rýžový škrob*, řepkový olej* 1,9 %, koření* (pepř*, kmín*) *z ekologického zemědělství

ALERGENY: Neuvádí se. Bez mléka, bez lepku.

Výživové hodnoty (100 g): 335 kJ, 80 Kcal Tuky 3,2 g, z toho nasycené MK 0,6 g Sacharidy 9,6 g, z toho cukry 0,9 g Bílkoviny 2,7 g Sůl <0,05 g Sodík <0,02 g Kys. alfa-linolenová (omega-3 MK) 0,13 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×