-13 %

HiPP Jemné těstoviny s mořskou rybou a rajčaty

220 g
Bez éček
Trvale výhodná cena %
49,90 Kč 226,82 Kč/kg57,90 Kč
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

Vhodné pro děti od 11 měsíce.
Dětské menu HiPP má hrubší strukturu a najdeme v nich větší pevné kousky než v řadě Junior menu. Jde o přechodnou fázi, než děti začnou jíst společná jídla se svou rodinou. Maso v pokrmech je jemné, snadno stravitelné. Velikost porcí odpovídá potřebám dětí. Z pokrmů děti získávají vysoce kvalitní bílkoviny a železo. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve.

- Se sníženým obsahem soli - S omega-3 mastnými kyselinami z řepkového oleje - důležité pro vývoj mozku a nervových buněk - Pro zlepšený příjem jódu - důležitý pro činnost štítné žlázy - Bez přídavku barviv¹ a konzervantů¹ - Bez přídavku aromat a zahušťovadel - před použitím promíchejte - Bez geneticky modifikovaných surovin (dle Nařízení pro Ekologické zemědělství) - S drobnými kousky

Příprava a použití: Návod k přípravě: Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Přezkoušejte teplotu. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6°C) a spotřebujte do 24 hodin. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdarví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Skladování: Skladujte v suchu při: 10 °C až +25 °C.

Složení

Zelenina29 %
Rajčata15 %
Mrkev
Pórek
Celer
Vařené těstoviny23 %
Mouka z tvrdé pšenice
Mořská ryba12 %
Vařená rýže
Smetana
Cibule
Řepkový olej1.4 %
Citrónová šťáva z koncentrátu citrónové šťávy
Jedlá sůl s jódem

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Mléko
Celer
Může obsahovat stopy:
Vejce