-13 %

HiPP Jemné těstoviny s mořskou rybou a rajčaty

220 g
Akce do 30. 9.
49,90 Kč 226,82 Kč/kg57,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

Vhodné pro děti od 11 měsíce.
Dětské menu HiPP má hrubší strukturu a najdeme v nich větší pevné kousky než v řadě Junior menu. Jde o přechodnou fázi, než děti začnou jíst společná jídla se svou rodinou. Maso v pokrmech je jemné, snadno stravitelné. Velikost porcí odpovídá potřebám dětí. Z pokrmů děti získávají vysoce kvalitní bílkoviny a železo. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve.

- Se sníženým obsahem soli - S omega-3 mastnými kyselinami z řepkového oleje - důležité pro vývoj mozku a nervových buněk - Pro zlepšený příjem jódu - důležitý pro činnost štítné žlázy - Bez přídavku barviv¹ a konzervantů¹ - Bez přídavku aromat a zahušťovadel - před použitím promíchejte - Bez geneticky modifikovaných surovin (dle Nařízení pro Ekologické zemědělství) - S drobnými kousky

Příprava a použití: Návod k přípravě: Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Přezkoušejte teplotu. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6°C) a spotřebujte do 24 hodin. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdarví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Skladování: Skladujte v suchu při: 10 °C až +25 °C.

Složení

SLOŽENÍ: Zelenina* 29 % (rajčata* 15 %, mrkev*, pórek*, celer*)
Vařené těstoviny* (mouka z tvrdé pšenice) 23 % Pitná voda Mořská ryba 12 % Vařená rýže* Smetana* Cibule* Řepkový olej* 1,4 % Citrónová šťáva* z koncentrátu citrónové šťávy Jedlá sůl s jódem *z ekologického zemědělství HU-ÖKO-01

ALERGENY: Celer, lepek, pšenice, mléko. Těstoviny mohou obsahovat stopy vajec.