HiPP Těstoviny s mořskou rybou a rajčaty

220 g
Doporučená cena
 64,90 Kč 
74,90 Kč295,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Maďarsko,

Těstoviny s mořskou rybou a rajčaty je kompletní hotové jídlo s kousky mořské ryby, mrkve, rajčat, pórku a celeru v BIO kvalitě.

  • vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce

Díky malým kouskům se děti naučí správně žvýkat potravu, což jim usnadní přechod na pevnou stravu. Junior menu obsahuje kvalitní BIO rybí maso, navíc BIO řepkový olej s omega-3 mastnými kyselinami.

HiPP myslí ekologicky90 % surovin plní zásady ekologického zemědělství.

Použití

Dětský příkrm můžete ohřát ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Ověřte teplotu, aby byl příkrm vhodný k jídlu (cca 37 °C). Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce při teplotě do 6 °C a spotřebujte do 24 hodin. Pro zdraví dítěte dodržujte návod k přípravě a skladování. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte a uchovejte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C.

Výrobce

HiPP Czech, s.r.o.
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika