-45 %

Lenor Unstoppables Fresh Vonné perličky do praní

210 g
Akce do 29. 5.
109,90 Kč 523,33 Kč/kg199,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Perličky Lenor Unstoppables dodávají prádlu svěží vůni až do dalšího vyprání.

Vůně vydrží na oblečení až 12 týdnů (při uskladnění prádla), takže si ho můžete kdykoliv obléknout a bude stále dobře vonět. Pro optimální účinek vsypte perličky Lenor Unstoppables do prázdného bubnu pračky před každým praním. Pak vložte oblečení, přidejte prací prostředek a aviváž jako obvykle. 

  • vůně jiskrného citrusu a šťavnatého ovoce zabaleného do průzračných květinových tónů

Použití

Perličky vsypte do uzávěru (Doporučené dávkování = 13,5 g). Do prázdného bubnu pračky vsypte pouze perličky, nevhazujte celý uzávěr. Vložte oblečení a přidejte prací prostředek a aviváž jako obvykle. Ideální pro všechny barvy, látky a do každého praní.

Skvělé pro sportovní oblečení a ručníky.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Skladování

Skladujte při teplotách do 25 °C.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Při požití: Okamžitě volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.

Škodlivé pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Obsahuje Limonen, Allyl Cyclohexylpropionate, 2.4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, Hexyl Salicylate, Methylundecanal, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Benzyl salicylát. Může vyvolat alergickou reakci. 

Výrobce

The Procter & Gamble Company
1 P&G Plaza Cincinnati
OH 45202
Spojené státy americké

Standardní věty o nebezpečnosti:

H412 - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

P501 - Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.

P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.

P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

P301+P310 - PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.