Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-25 %

Lenor Unstoppables Spring Vonné Perličky Do Praní

210 g
Trvale výhodná cena
149,90 Kč 713,81 Kč/kg199,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Perličky Lenor Unstoppables dodávají prádlu svěží vůni až do dalšího vyprání. Vůně vydrží na oblečení až 12 týdnů (při uskladnění prádla), takže si ho můžete kdykoliv obléknout a bude stálestejně vonět. Pro optimální účinek vsypte perličky Lenor Unstoppables do prázdného bubnu pračky před každým praním. Pak vložte oblečení, přidejte prací prostředek a aviváž jako obvykle. 

Vlastnosti a výhody

  • Svěží vůně až do dalšího vyprání
  • Vonné perličky do praní s vůní konvalinky, pomerančových květů a růží
  • Intenzitu vůně si přizpůsobíte použitým množstvím perliček
  • Nasypte perličky přímo do prázdného bubnu pračky ještě před praním

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Varování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při požití: Okamžitě volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů. Škodlivé pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Obsahuje Limonene, 2.4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl cinnamal, Hexyl Salicylate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalool, Alpha-isomethyl ionone, 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Tetrahydrolinalool.

Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké

Složení

Parfums
Alpha-isomethyl ionone
Citronellol
Hexyl cinnamal
Limonene
Linalool