Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Frosch Spiritus čistič skel 500 ml

Frosch Spiritus čistič skel

Frosch Spiritus čistič skel

500 ml
99,90 Kč (199,80 Kč/l)
Popis produktu

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Odstraní špínu a mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh. S odmašťujícím účinkem alkoholu. Mnohostranně použitelný pro pohodlné čištění skla a všech hladkých povrchů v interiérech i exteriérech, jako např. oken, zrcadel, dlaždic, armatur, televizních a počítačových obrazovek. Čistí sklo a všechny hladké plochy bez zanechání stop díky receptuře s přírodním alkoholem, který účinně rozpouští mastnotu.

Návod na použití: Nastříkejte na čištěný povrch a vyleštěte suchou útěrkou. Přípravek není určený na čištění TFT a LCD monitorů a na lakované plochy.

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Při dodržení určeného způsobu skladování nedochází k rozkladu. Uchovávejte odděleně od potravin.

Složení

SLOŽENÍ: Méně než 5% neionických tenzidů Další ingredience: alkohol, vodou ředitelné rozpouštědlo a v malém množsví kosmetické barvivo.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK