Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Frosch Spiritus čistič skel

500 ml
99,90 Kč 199,80 Kč/l
Země původu: Německo,

Popis produktu

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Odstraní špínu a mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh. S odmašťujícím účinkem alkoholu. Mnohostranně použitelný pro pohodlné čištění skla a všech hladkých povrchů v interiérech i exteriérech, jako např. oken, zrcadel, dlaždic, armatur, televizních a počítačových obrazovek. Čistí sklo a všechny hladké plochy bez zanechání stop díky receptuře s přírodním alkoholem, který účinně rozpouští mastnotu.

Návod na použití:
Nastříkejte na čištěný povrch a vyleštěte suchou útěrkou. Přípravek není určený na čištění TFT a LCD monitorů a na lakované plochy.

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Při dodržení určeného způsobu skladování nedochází k rozkladu. Uchovávejte odděleně od potravin.

Složení

SLOŽENÍ: Méně než 5% neionických tenzidů
Další ingredience: alkohol, vodou ředitelné rozpouštědlo a v malém množsví kosmetické barvivo.