Site languages:ČeskyEnglish

Frosch Spiritus čistič skel

500 ml
99,90 Kč 199,80 Kč/l
Země původu: Německo,

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Odstraní špínu a mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh. S odmašťujícím účinkem alkoholu. Mnohostranně použitelný pro pohodlné čištění skla a všech hladkých povrchů v interiérech i exteriérech, jako např. oken, zrcadel, dlaždic, armatur, televizních a počítačových obrazovek. Čistí sklo a všechny hladké plochy bez zanechání stop díky receptuře s přírodním alkoholem, který účinně rozpouští mastnotu.

Použití

Nastříkejte na čištěný povrch a vyleštěte suchou útěrkou.

Upozornění

Přípravek není určený na čištění TFT a LCD monitorů a na lakované plochy.

Je-li nutná lékařská  pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

O výrobci

V roce 1986 se nově vytvořená značka FROSCH stala malým, zeleným průkopníkem na poli čistících výrobků přátelských k životnímu prostředí. Značka vznikla spojením nadšení a vysokého zájmu zákazníků – zaměření na ochranu životního prostředí bylo v té době v Německu velmi silné. Ekologicky zaměřené výrobky měly velký úspěch. Jsou založeny na osvědčených ingrediencích a přírodních domácích prostředcích s vysokou mírou odbouratelnosti v přírodě, které FROSCH používá nepřetržitě od svého vzniku.

Před 25 lety značka FROSCH uvedla jako první na trh bezfosfátové detergenty. V průběhu času FROSCH rozšířil svoje expertní znalosti v oblasti ekologického čištění, šetrného k životnímu prostředí. Ochrana životního prostředí a udržitelnost jsou nedílnou součástí celého výrobního řetězce ve výrobním závodě FROSCH ve městě Mainz v německém Porýní-Falci. Produkty FROSCH jsou vyráběny s vysokým stupněm energetické účinnosti ať už jde o suroviny nebo spotřebu energie a vody. Díky tomu získala společnost eko certifikát EMAS II.

Skladování

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Při dodržení určeného způsobu skladování nedochází k rozkladu. Uchovávejte odděleně od potravin.

Výrobce

Werner & Mertz GmbH
Rheinallee 96
55120 Mainz
Německo

 

 

Složení

SLOŽENÍ: Méně než 5% neionických tenzidů
Další ingredience: alkohol, vodou ředitelné rozpouštědlo a v malém množsví kosmetické barvivo.