Frosch

Frosch BIO Multifunkční čistič na lesklé povrchy

500 ml
BIO
164,90 Kč 329,80 Kč/l

Doručení už do 60 minut

400+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Německo,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

BIO Multifunkční čistič s přírodním složením na všechny druhy lesklých povrchů.

Čistí, odmašťuje, dodává povrchům lesk beze šmouh a zanechává příjemnou citrusovou vůni díky obsahu pomerančového oleje.

Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad.

Velký důraz je kladen na samotný výrobní proces, který probíhá podle nejvyšších ekologických standardů s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů.

Zasaďte strom se žabkou

Podporovat přírodu nemusí být těžké! Stačí si koupit dva libovolné produkty ekologické značky Frosch a značka za vás vysadí nový strom v Moravském krasu či blízkém okolí. Strom bude ošetřený a chráněný před zvěří, dokud nedosáhne potřebné velikosti. Značka tak dlouhodobě podpoří zhruba 450 malých vlastníků a pomůže zalesnit oblasti napadené kůrovcem. 

Použití

Nastříkejte čistič přímo na čištěný povrch a setřete do sucha. U lakovaných povrchů, dřeva, kůže a obrazovek nastříkejte čistič nejdříve na vlhký hadřík. Při čištění elektrických přístrojů postupujte dle návodu výrobce. 

Vhodné na všechny druhy lesklých povrchů — od nábytku, až po televizní obrazovky a chytré telefony.

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

O výrobci

Společnost Werner & Mertz byla v roce 1867 založena jako továrna na výrobu voskového zboží v Mainz am Rhein. Se značkami jako Erdal, Frosch a Tana je rodinná firma zavedena jako inovativní společnost nejen na evropském trhu, ale i v Japonsku. Nabízí komplexní portfolio produktů čištění a péče v domácnosti.

Skladování

Skladujte v původním obale při pokojové teplotě. 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosahu dětí. 

Výrobce

Werner & Mertz GmbH
Rheinallee 96
D-55120 Mainz
Německo

 

<5% neiontové povrchově aktivní látky, parfémy (limonene).