Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Frosch Multifunkční čistič na lesklé povrchy

500 ml
119,90 Kč 239,80 Kč/l
Země původu: Německo,

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek.

  • Účinné složení na přírodní bázi zajišťuje zářivou čistotu.
  • Obzvláště vhodný také na ploché obrazovky (LCD, plasma, LED).
  • Bez šmouh vyčistíte všechny lesklé povrchy v domácnosti např. voskované a lakované dřevo, umělé hmoty, kovy, sklo, mramor a akryl.

Použití

Otočte trysku rozprašovače tak, aby nahoře byl nápis AUF ON. Nastříkejte čistič přímo na čištěný povrch, u lakovaných povrchů, dřeva, kůže a LCD/Plasma/LED obrazovek nastříkejte čistič na vlhký hadr a setřete dosucha. Při čištění elektrických přístrojů postupujte dle návodu výrobce přístroje. 

O výrobci

Značka Frosch byla založena v roce 1968 a od svého vzniku si díky svému komplexnímu ekologickému přístupu získala mnoho spokojených zákazníků. Každý produkt značky Frosch obsahuje pouze přírodní a v přírodě snadno odbouratelné látky, jako sodu, ocet nebo citron.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Nemíchejte s jinými výrobky. Nevdechujte aerosol. 

Skladování

Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Při dodržení určeného způsobu skladování nedochází k rozkladu.

 

Výrobce

ERDAL-REX GmbH
Rheinallee 96
D-55120 Mainz
0 61 31 / 964-02

Složení

SLOŽENÍ: <5% neiontové povrchově aktivní látky, konzervační prostředky (methylisothiazolinon, benzisothiazolinon), parfémy (limonen). Další složky: pomerančový olej.