Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Frosch Multifunkční čistič na lesklé povrchy

500 ml
119,90 Kč 239,80 Kč/l
Země původu: Německo,

Multifunkční čistič s přírodním složením na všechny druhy lesklých povrchů.

Čistí, odmašťuje, dodává povrchům lesk beze šmouh a zanechává příjemnou citrusovou vůni díky obsahu pomerančového oleje.

Přírodní čistič využijete na všechny druhy hladkých povrchů. Vysoce účinné složení zajišťuje čistotu a zářivý lesk beze šmouh na skle, kovu, mramoru, plastu, dřevěném povrchu a akrylátech.

Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad.

Velký důraz je kladen na samotný výrobní proces, který probíhá podle nejvyšších ekologických standardů s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů.

Použití

Nastříkejte čistič přímo na čištěný povrch a setřete do sucha. U lakovaných povrchů, dřeva, kůže a obrazovek nastříkejte čistič nejdříve na vlhký hadřík. Při čištění elektrických přístrojů postupujte dle návodu výrobce. 

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

O výrobci

Společnost Werner & Mertz byla v roce 1867 založena jako továrna na výrobu voskového zboží v Mainz am Rhein. Se značkami jako Erdal, Frosch a Tana je rodinná firma zavedena jako inovativní společnost nejen na evropském trhu, ale i v Japonsku. Nabízí komplexní portfolio produktů čištění a péče v domácnosti.

Skladování

Skladujte v původním obale při pokojové teplotě. 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosahu dětí. 

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Výrobce

Melitta ČR s.r.o.
Smíchov Gate
Plzeňská 3217/16
150 00  Praha 5 
Česká republika

Složení

SLOŽENÍ: <5% neiontové povrchově aktivní látky, konzervační prostředky (methylisothiazolinon, benzisothiazolinon), parfémy (limonen). Další složky: pomerančový olej.