-25 %

Frosch Tekuté mýdlo pro děti s dávkovačem

300 ml
Akce do 26. 9.
74,90 Kč 249,67 Kč/l99,90 Kč
Země původu: Rakousko,

Tekuté mýdlo pro děti se speciálně vyvinutým složením, které jemně čistí a pečuje o pokožku dětských rukou při každém mytí.

Hodnotné zvlhčující přísady poskytují optimální ochranu povrchu pokožky a zajišťují příjemný, čistý a hebký pocit.

  • neutrální pH 5,5
  • bez mikroplastů a parabenů
  • veganské

Velmi dobrá snášenlivost i s citlivou pokožkou byla prokázána dermatologickými testy. 

Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad.

Velký důraz je kladen na samotný výrobní proces, který probíhá podle nejvyšších ekologických standardů s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů.

Použití

Pro otevření tekutého mýdla otočte pumpičku směrem doprava. Lehkým stlačením pumpičky uvolněte jednu dávku mýdla. S několika kapkami vody vytvořte pěnu, se kterou ruce důkladně omyjte a následně ruce opláchněte čistou vodou. 

Produkty jsou vhodné i pro použití v domácích čističkách.

O výrobci

Společnost Werner & Mertz byla v roce 1867 založena jako továrna na výrobu voskového zboží v Mainz am Rhein. Se značkami jako Erdal, Frosch a Tana je rodinná firma zavedena jako inovativní společnost nejen na evropském trhu, ale i v Japonsku. Nabízí komplexní portfolio produktů čištění a péče v domácnosti.

Skladování

Nádoby skladujte dobře uzavřené na suchém, větraném místě. Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Při dodržení určeného způsobu skladování a používání nedochází k rozkladu. Doba trvanlivosti po otevření je 12 měsíců.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Výrobce

Werner & Mertz GmbH
Rheinallee 96
D-55120 Mainz
Německo

Složení

SLOŽENÍ: Voda, sodík, Lauret Sulfate (tenzid), glycerin, Sodium Chloride (pomocná látka), Cocamidopropyl Betailn (tentid), Coco-glucoside, Glycetyl Olea, parfum (pomocná látka), benzoát sodný (konzervační látka), kyselina salycilová (konzervant), kyselina citrónová (pomocná látka).