Frosch Hypoalergenní Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky

500 ml
109,90 Kč 219,80 Kč/l
Země původu: Německo,

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek.

Použití

Frosch Hypoalergenní Mycí prostředek je určen pro jemné čištění veškerého vybavení pro kojence jako jsou dudlíky, savičky, kojenecké lahve, nádobí a také omyvatelné hračky. Jemné složení příznivé pro kojence čistí důkladně a spolehlivě odolné zbytky mléka, šťáv a dalších potravin a beze zbytku se opláchne. Hypoalergenní složení bez vonných olejů a barviv. Vhodný pro alergiky. Dermatologicky testováno: pH neutrální pro pokožku, receptura s provitaminem B5 chrání pokožku před vysušením. 

4 ml prostředku (cca jedno lehké stlačení lahve) rozpusťte v 5ti litrech vody. Při silném znečištění aplikujte přímo neředěný prostředek. 

O výrobci

Společnost Werner & Mertz  byla v roce 1867 založena jako továrna na výrobu voskového zboží "Gebrüder Werner" v Mainz am Rhein. Se značkami jako Erdal, Frosch a tana je rodinná firma zavedena jako inovativní společnost nejen na evropském trhu, ale i v Japonsku. Nabízí komplexní portfolio produktů čištění a péče v domácnosti. Silné značky, vysoce kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci a důsledně orientovaná udržitelnost celé společnosti - to vše zajišťuje budoucnost společnosti Werner & Mertz na cestě k tomu, aby se stala evropským lídrem na trhu a inovací v oblasti odborné péče.

Skladování

Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosahu dětí. 

Výrobce

Werner & Mertz GmbH 
Rheinallee 96 
D-55120 Mainz 
Německo

Složení

SLOŽENÍ: 5-15% anionické tenzidy, ˂5% amfoterní tenzidy, neionické tenzidy, enzym amyláza, kyselina mléčná. Další látky: Panthenol (Provitamin B5).