Frosch Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo (0,5l)

30 praní
109,90 Kč 3,66 Kč/praní
Země původu: Německo,

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Máchací prostředek pro udržení jemnosti a měkkosti bavlněného a bílého prádla. Šetrné složení s pečujícím mandlovým olejem máchá kojenecké prádlo a přikrývky stejně jako ostatní textilie přirozeným způsobem a dodává jim mnoho měkkosti a jemnosti. Díky výrazné jemné pečující formuli je sníženo riziko podráždění pokožky. Dermatologicky testováno, bez barviv a s jemnou parfemací. Obzvláště vhodné pro citlivou kojeneckou pokožku a alergiky.

Návod na použití:
Doporučené dávkování pro 4,5kg suchého prádla: 35ml na froté a čistou bavlnu, 24ml na směsové tkaniny a čistou vlnu, 18ml na ruční praní v 10L vody a na syntetické tkaniny. Nepoužívejte přímo na prádlo, ale použijte přihrádku na aviváž ve vaší pračce.

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Neskladujte při teplotách pod 4°C a nad 25°C. Nádoby skladujte dobře uzavřené na suchém, větraném místě. Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Při dodržení určeného způsobu skladování a používání nedochází k rozkladu.

Složení

SLOŽENÍ: 5 - <15 % kationtové povrchově aktivní látky, konzervační prostředky (kyselina mléčná), parfémy. Další složky: extrakt z heřmánku.