Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

TRMS Farmářská slepice 1/4 cca 0.66kg
Prémiová kvalita

TRMS Farmářská slepice 1/4

TRMS Farmářská slepice 1/4

cca 0.66kg
Prémiová kvalita
Popis produktu

Tak pokud jste ještě neměli polévku z normální venkovní běhající slepice, musíte to hned napravit! Není nic lepšího než starší slepice, která si celý život “lítala" venku a hrabala dobroty. Starý židovksý recept říká, že slepice nepotřebuje nic, jen vodu a hrnec. Pak se musí pomalu a velice dlouho vařit, než se sama začne rozpadat na kusy a na hladině jsou minimálně tři mastná oka. Pak stačí přisolit a pochutnat si. Je to lék na všechny neduhy. Můžete si pak do vývaru třeba nakrájet pertželku, či úplně nakonec přihodit a “zakvledlat” vejce. Ale nejlepší je opravdu samotná. (Popřípadě si z masa udělejte slepici na paprice a vývar si dejte jen tak:)

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

4 (38 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"V y n i k a j í c í !!!"

 12.5.2017

"Nejtuzsi slepici maso, ktere jsem kdy varila, neslo vubec obrat."

 31.12.2016

"20 dkg slepičky mě moc nenadchlo, ještě, že jsem koupila čtvrtky dvě. Z té jedné by asi slušný vývar nebyl. Po obrání uvařeného masa bylo sotva na dvě porce na paprice. Při tak prťavých slepičkách by minimálni prodejní kousek měla být alespoň polovina."

Dana W. 5.12.2016

"Při objednávání jsem měla představu 1/4 kuřete, překvapilo mne jedno velké stehno. Dříve jsem v obchodě vídávala celou slepici velikosti většího kuřete. Maso bylo trochu tužší."

Monika S. 12.9.2016

"Velmi!"

 30.6.2016

"spokojenost víc než 100% !!!!!!"

Klára M. 16.6.2016