Holle Bio dětská mléčná výživa na bázi kozího mléka 3. od 10. měsíce věku

400 g
BIO
Éčka
(Celkem 5)
479,00 Kč 1 197,50 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Německo,

Popis produktu

Tato mléčná výživa je připravena z více než 99% obsahu z bio zemědělství. Byla vyrobena z kozího mléka.
Je určena pro kojence od ukončeného 11. měsíce věku dítěte.

Příprava: Kojeneckou lahev , dudlík ( savičku ) ,kroužek od lahve před použitím 3-5 minut vyvařit . Vodu - viz tabulka dávkování - převařit a asi na 50 stupňů nechat zchladit. Poté lahvičku naplnit do poloviny ohřátou vodou . Lahvičku doplnit příslušným počtem odměrek mléka - viz tabulka dávkování . V lahvi řádně protřepat . Vychladit asi na 37 stupňů Celsia a začít krmit. Po otevření uchovávejte v suchu a chladu , spotřebujte do 2 týdnů

Poznámka: Kojení je nejlepší možnou výživou pro vaše děťátko . Holle kozí mléko 3 nesmí nahrazovat mateřské mléko v prvních 6ti měsících věku dítěte. Potravina je součástí smíšené stravy , potravina musí být podávána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti dětské výživy. Doporučujeme použití Holle kozího mléka 3 od ukončeného 10. měsíce věku dítěte. Při přípravě dodržujte přesně návod k přípravě Používejte pouze přiloženou odměrku Dodržujte dávkování Nepřesná příprava může vést k zdravotním potížím Výživu připravujte vždy čerstvou Zbytky znovu nepoužívejte Nenechávejte dítěti lahvičku dlouho dudat , ochráníte mu tím zuby před kazivostí Neohřívejte v mikrovlnné troubě - nebezpečí přehřátí!

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři - dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy. Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina , kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno, že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla, barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

Sušené kozí mléko suše41 %
maltodextrin
laktóza
rostlinné oleje
Škroby
E331 - Citronany sodnéŠkodlivost 1 z 6
E300 - Kyselina L-askorbováŠkodlivost 0 z 6
E170 - Uhličitany vápenatéŠkodlivost 0 z 6
L-tryptofan
E921 - L-cystinŠkodlivost 5 z 6
Sulfát železa
D pantotenát vápníku
niacin
Sulfát mědi
vitamin A
thiamin
vitamin B6
síran manganatý
E101 - RiboflavinŠkodlivost 0 z 6
jodičnan draselný
+ Zobrazit vše

Alergeny

mléko
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.