Holle BIO Organická ovocná kaše banán a krupice vhodná od 6. měsíce

250 g
BIO
119,90 Kč 479,60 Kč/kg
Země původu: Německo,

Výživa vhodná pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce věku dítěte.

Celozrnná mouka použitá v Holle kaších je v jednoduše stravitelné formě, která dětem vyhouje. Dobrý obsah zrna je jemně otevřen teplem a vlhkem a připraven pro rostoucí tělíčko vašeho děťátka.

Biokvalita Demeter

Demeter zemědělství je unikátní ve svém důsledném a holistickém přístupu, protože díky biodynamickým metodám hospodaření dává přírodě zpět více, nežli si bere. Potravina, která nese označení Demeter byla vypěstována podle striktních biodynamických pravidel, v harmonii s přírodou. Biodynamické farmy používají organický přístup, který spojuje holistickou kvalitu s produkčním cyklem.

Použití

  • S mléčnou výživou: Připravte si 170 ml mléčné výživy podle vašeho návodu. Nalijte mléčnou výživu do talíře a přidejte 18 g BIO dětské Holle kaše (cca 3–4 polévkové lžíce) promíchejte, nechte schladnout na cca 37 °C a podávejte.
  • Polomléčná kaše: 100 ml plnotučného mléka smícháme se 100 ml vody, přivedeme k varu a necháme schladnout na ca 50 °C. Nalijeme do talířku a přidáme cca 5 polévkových lžic BIO kaše ( cca 25 g). Necháme vychladnout na teplotu 37 °C a podáváme.
  • Bezmléčná kaše: Převaříme 200 ml vody a necháme schladnout cca na 50 °C. Přidáme 25 g Holle kaše (cca 5 polévkových lžic) a vmícháme 1 čajovou lžičku Holle dětského oleje, abychom dosáhli odpovídající konzistence.

O výrobci

Holle je jedna z vedoucích značek na trhu dětské výživy v Evropě. Od samého počátku je vše postaveno na principu přírodní kvality. Dnes jsou používány pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství, které jsou co nejjemněji zpracovány pro vaše děťátka. Holle dnes zahrnuje již více než 60 výrobků dětské stravy jako kaše, pokračovací mléka, suchary nebo příkrmy.

Skladování

Skladujte v suchu, při pokojové teplotě.

Výrobce

Holle baby food Gmbh
CH-4125 Riehen
Švýcarsko