Site languages:ČeskyEnglish

Holle BIO Organická ovocná kaše banán-krupice vhodná od 6. měsíce věku

250 g
BIO
119,90 Kč 479,60 Kč/kg
Země původu: Německo,

Výživa vhodná pro kojence a malé děti od ukončeného 6. Měsíce věku dítěte, celozrnná výživa ve formě vhodné pro malé děti jednoduchá příprava.

Celozrnná mouka použitá v Holle kaších je v jednoduše stravitelné formě, která vyhovuje právě dětem. Dobrý obsah zrna je jemně otevřen teplem a vlhkem a připraven pro rostoucí tělíčko vašeho dítěte. Tím, že používáme celozrno  můžeme zachovat většinu živin vhodných pro růst vašeho děťátka.

Použití

Nalijte mléčnou výživu do talíře a přidejte 18 g Bio dětské Holle kaše , tj. ca 3-4 polévkové lžíce - promíchejte, nechte schladnout na ca 37 stupňů Celsia a podávejte.

  • Polomléčná kaše 100 ml plnotučného mléka smícháme se 100 ml vody , přivedeme k varu a necháme schladnout na ca 50 stupňů Celsia. Nalijeme do talířku a přidáme ca 5 polévkových lžic bio kaše ( ca 25 g). Dochladíme na teplotu 37 stupňů Celsia a podáváme.
  • Příprava s mateřským mlékem Vmíchejte ca 25 g Holle kaše do ca 130 ml mateřského mléka - hotovo Pozor : abychom plnohodnotně zachovali výživovou hodnotu, nesmí mléko přejít přes 40 stupňů Celsia.
  • Bezmléčná kaše Převaříme 200 ml vody a necháme schladnout ca na 50 stupňů Celsia . Přidáme 25 g Holle kaše - ca 5 polévkových lžic a vmícháme 1 čajovou lžičku Holle dětského oleje , abychom dosáhli odpovídající konzistence - hotovo
  • Bezmléčná ovocná nebo zeleninová kaše Vmíchejte ca 20 g Holle kaše ( ca 4 polévkové lžíce) do 100 g ovocného příkrmu nebo 100g ovocného pyré . Přidejte 1 čajovou lžičku dětského Holle oleje . Přidejte podle potřeby převařenou vodu ( max 50stupňů teplou) - hotovo. Alternativně můžete použít zeleninový příkrm - 160 g a přidat 2 čajové lžičky Holle dětského oleje.
  • Možná příprava po 6. Měsíce věku dítěte - mléčná kaše : převaříme 150 ml vody a necháme schladnout na 50 stupňů Celsia . Nejprve přidáme 5 polévkových lžic Holle následného mléka 2 a potom 18 g Holle kaše ( 3-4 polévkové lžíce) - hotovo . Po 10 měsíci věku můžeme přidávat místo následného mléka 2 následné mléko 3.

O výrobci

Holle je jedna z vedoucích značek na trhu dětské výživy v Evropě. Od samého počátku je vše postaveno na principu přírodní kvality. Dnes jsou používány pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství, které jsou co nejjemněji zpracovány pro Vaše děťátka. Holle dnes zahrnuje již více než 60 výrobků dětské stravy jako kaše, pokračovací mléka, suchary nebo příkrmy. 

Výrobce

Holle baby food Gmbh  
CH-4125 Riehen
Švýcarsko

Složení

Pšeničné celozrnné vločky50 %
Banánové pyré50 %
Thiamin
Vitamin B1

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.