Rohlik.cz

Popis produktu

Holle bio juniormusli je celozrnný obilný mix s plnou chutí, připravený právě pro kojence od 10. měsíce věku a malé děti. Již tak velmi jemné kousky se ještě zjemní s přídavkem mléka a jsou tak ještě lépe stravitelná. Složky z nejlepších demeter obilnin zanechávají potravině plnohodnotnou chuť. Holle bio junior musli tak mohou být použity celou rodinou jako snídaňová pochoutka.

Značka Holle – garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin pro naše produkty nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina , kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili , že splňuje nejvyšší zákonné , bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady ( podle EU nařízení ).
Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.
Demeter je značkou pro výrobky vyrobené z biodynamického zemědělství. Značku Demeter mohou používat pouze přísně vybraní partneři .
Tato pravidla jsou nastavena Společností Demeter ( Demeter Society) ,a jsou mnohem přísnější než pravidla pro organické zemědělství .
Prověřovány jsou všechny stupně výroby od pěstování po finální výrobu – bez kompromisů.
Více informací se dozvíte na stránkách vaší místní biodynamické nebo Demeter organizace.

Výživa vhodná pro kojence a malé děti od 10. Měsíce věku dítěte,
celozrnná výživa ve formě vhodné pro malé děti
jednoduchá příprava , mnohostranné použití : Musli s následným nebo plnotučným mlékem nebo bezmléčné musli s ovocem

Možná příprava od 10. měsíci věku dítěte Příprava s mléčnou výživou připravte si 170 ml mléčné výživy podle Vaší volby a podle návodu na obale mléka . Nalijte mléčnou výživu do misky a přidejte 18 g Bio junior musli (Cca 3–4 polévkové lžíce) – promíchejte , nechte schladnout na ca 37 stupňů Celsia a podávejte . Příprava s plnotučným mlékem 100 ml plnotučného mléka nalijeme do misky a smícháme s 25 g bio junior musli ( cca 5 polévkových lžic) – hotovo Příprava jako bezmléčné ovocné musli Vmíchejte ca 20 g Junior musli ( ca 4 polévkové lžíce) do 100 g ovocného příkrmu nebo 100g ovocného pyré .Možno přidat 1 čajovou lžičku dětského Holle oleje . Přidejte podle potřeby převařenou vodu ( max 50stupňů teplou) – hotovo

Důležitá upozornění : Dodržujte prosím návod k přípravě . Správný dávkovací poměr dá vašemu dítěti vždy tu výživu , kterou potřebuje . Připravte pokrm vždy čerstvý , zbytky nepoužívejte . Stále kontrolujte teplotu stravy před konzumací – ca 37 stupňů Celsia Dbejte na správnou zubní hygienu Vašeho děťátka – chráníte tím jeho první zoubky Neohřívejte v mikrovlnné troubě ( nebezpečí přehřátí) Chraňte před horkem , skladujte v suchu a originálně zavřené spotřebujte do data uvedeného na spodku obalu . Otevřené spotřebujte do 3 týdnů .

Složení

SLOŽENÍ: Ovesné vločky v demeter kvalitě 55%, obilné vločky v demeter kvalitě 25% , špaldová kaše v demeter kvalitě 20% , Vitamin B1
veškeré složky z bio – dynamického zemědělství.

ALERGENY: Lepek. Bez mléka, neslazené.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×