Holle Bio junior vícezrnné musli s ovocem

250 g
BIO
109,00 Kč 436,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Německo,

Popis produktu

Holle bio juniormusli
je celozrnný obilný mix s plnou chutí, připravený právě pro kojence od 10. měsíce věku a malé děti. Již tak velmi jemné kousky se ještě zjemní s přídavkem mléka a jsou tak ještě lépe stravitelná. Složky z nejlepších demeter obilnin zanechávají potravině plnohodnotnou chuť. Holle bio junior musli tak mohou být použity celou rodinou jako snídaňová pochoutka.

Značka Holle - garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin pro naše produkty nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři - dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina , kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili , že splňuje nejvyšší zákonné , bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady ( podle EU nařízení ) . Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr. Demeter je značkou pro výrobky vyrobené z biodynamického zemědělství. Značku Demeter mohou používat pouze přísně vybraní partneři . Tato pravidla jsou nastavena Společností Demeter ( Demeter Society) ,a jsou mnohem přísnější než pravidla pro organické zemědělství . Prověřovány jsou všechny stupně výroby od pěstování po finální výrobu - bez kompromisů. Více informací se dozvíte na stránkách vaší místní biodynamické nebo Demeter organizace.

Výživa vhodná pro kojence a malé děti od 10. Měsíce věku dítěte, celozrnná výživa ve formě vhodné pro malé děti jednoduchá příprava , mnohostranné použití : Musli s následným nebo plnotučným mlékem nebo bezmléčné musli s ovocem

Možná příprava od 10. měsíci věku dítěte Příprava s mléčnou výživou připravte si 170 ml mléčné výživy podle Vaší volby a podle návodu na obale mléka . Nalijte mléčnou výživu do misky a přidejte 18 g Bio junior musli (Cca 3-4 polévkové lžíce) - promíchejte , nechte schladnout na ca 37 stupňů Celsia a podávejte . Příprava s plnotučným mlékem 100 ml plnotučného mléka nalijeme do misky a smícháme s 25 g bio junior musli ( cca 5 polévkových lžic) - hotovo Příprava jako bezmléčné ovocné musli Vmíchejte ca 20 g Junior musli ( ca 4 polévkové lžíce) do 100 g ovocného příkrmu nebo 100g ovocného pyré .Možno přidat 1 čajovou lžičku dětského Holle oleje . Přidejte podle potřeby převařenou vodu ( max 50stupňů teplou) - hotovo

Důležitá upozornění : Dodržujte prosím návod k přípravě . Správný dávkovací poměr dá vašemu dítěti vždy tu výživu , kterou potřebuje . Připravte pokrm vždy čerstvý , zbytky nepoužívejte . Stále kontrolujte teplotu stravy před konzumací - ca 37 stupňů Celsia Dbejte na správnou zubní hygienu Vašeho děťátka - chráníte tím jeho první zoubky Neohřívejte v mikrovlnné troubě ( nebezpečí přehřátí) Chraňte před horkem , skladujte v suchu a originálně zavřené spotřebujte do data uvedeného na spodku obalu . Otevřené spotřebujte do 3 týdnů .

Složení

SLOŽENÍ: Ovesné vločky v demeter kvalitě 30%, obilné vločky v demeter kvalitě 25% , špaldová kaše v demeter kvalitě 20% , špaldové vločky v demeter kvalitě 15% 3 ovocné vločky ( datlová šťáva - koncentrát , jablečná šťáva- koncentrát, banánové pyré) 10%, Thiamin ( vitaminováno podle zákona)
veškeré složky z bio a bio - dynamického zemědělství

ALERGENY: Lepek. Bez mléka, neslazené.