Rohlik.cz

Popis produktu

Holle – dětské špaldové mini suchary s medem a máslem jsou vyrobeny z vysoce kvalitních organických surovin. Jsou úplně bez přísad jako vaječný bílek ,laktóza, sůl a palmový olej. Jsou vhodné pro děti od 8. měsíce věku jako svačinka jelikož vyvíjí schopnost kousat a žvýkat. Jsou vhodné i jako přísada do kaší.

Příprava: Velmi vhodné jako svačinka může se přidat do kaší hodí se do malých ručiček Výroba: vyrobeno z organického bio zemědělství Poznámka: nenechávejte děti se suchary bez dozoru , ani je nepodávejte vleže – mohlo by dojít ke vdechnutí dítětem. Při přípravě dětské kaše se řiďte pokyny k přípravě. Správné dávkování dá vašemu děťátku nejvíce výživných látek . Připravujte výživu vždy čerstvou . Zbytky znovu nepoužívejte. Výrobek obsahuje sacharidy ,které mohou vést k zubním kazům . Dbejte proto na ústní hygienu vašeho dítěte.

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy. Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina , kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno, že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla, barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: Demeter špaldová moučka ( 84%) z bio zemědělství med 8% , demeter máslo 7% , kvasnice Vitamin B1 ( přidaný podle zákona).

ALERGENY: Obsahuje lepek, stopově mohou obsahovat sezam.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×