Farma rodiny Němcovy Francimel probiotický nápoj s meruňkami

200 ml
Od českého farmáře
31,90 Kč 159,50 Kč/l
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Probiotický nápoj s meruňkami. Není použito sušené mléko! K výrobě mléčných výrobků výrobce používá výhradně mléko, které je obohacené o mega3 mastné nenasycené kyseliny a to přirozenou cestou.

Při krmení zvířat klade výrobce důraz na krmivo GMO-free (neobsahuje GMO krmiva). PROBIOTIKA – směsi bakterií přidávaných do potravin s cílem ovlivnit složení střevní mikroflóry a tím způsobem příznivě působit na zdravotní stav. Jde hlavně o bifidobakterie. Probiotikum je širší, obecnější pojem. Bakterie rodu lactobacilus (známé jako „laktobacily“) jsou častou součástí probiotických směsí. 
 

 

Příběh Farmy rodiny Němcovy

Rodinná farma Němcova v Netíně vychází z nejstarší tradice českého venkova, abychom našim zákazníkům nabídli to nejlepší, co naše země dává. Důraz na kvalitu a nejmodernější technologie se zde setkávají se staletým umem a dovedností selského stavu. Farma rodiny Němcovy se řadí mezi nejlepší obdobné podniky ve zpracování mléčných produktů i proto, že se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky – Českomoravské vrchovině. Její rozmanitost, podhorský charakter, řídké osídlení a panenská příroda dávají ty nejlepší podmínky pro chov skotu. „Příroda je pro nás to nejcennější.“

O výrobci

Farma rodiny Němcovy vychází z nejstarší tradice českého venkova, klade důraz na kvalitu a nejmodernější technologie, které se zde spojují se staletými zkušenostmi a dovednostmi selského stavu. Farma byla založena v roce 1990, v současné době hospodaří na téměř sto šedesáti hektarech zemědělské půdy a má sto padesát kusů nejlepšího hovězího dobytka.

Farma nepoužívá krmiva GMO a produkuje 400 000 l mléka ročně. Od roku 2007 zpracovává mléko ve vlastní mini-mlékárně. Zabývá se převážně výrobou bílých jogurtů a sýrů. Patří mezi nejlepší podniky zaměřené na zpracování mléčných produktů. Některé produkty získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny.

Skladování

Uchovejte při teplotě 4-8°C.

Výrobce

Farma Němcovi
Netín 78
594 44
Radostín nad Oslavou

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Jogurt bílý47 %
Tvarohová syrovátka36 %
Ovocná složka17 %
Meruňka24.5 %
Glukózo-fruktózový sirup
Voda
Zahušťovadla
Kukuřičný škrob
E440(i) - Pektin
Meruňkové pyré6.5 %
Aroma
Regulátor kyselosti
Citronan sodný
E330 - Kyselina citronová
Barvivo
E160a - Karoteny
Probiotická kultura ABT
Živá jogurtová kultura Lactobacillus bulgaricus
Streptococcus thermophilus

Alergeny

Mléko

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota353 kJ/ kcal
Tuky3.25 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.64 g
Sacharidy13 g
z toho cukry12.2 g
Bílkoviny2.21 g
Sůl0.1 g
Vláknina g