Farma rodiny Němcovy Tvarohový krém slazený s jahodami

120 g
Od českého farmáře
44,90 Kč 374,17 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Tvarohový krém slazený s jahodami. Není použito sušené mléko! K výrobě našich mléčných výrobků používáme výhradně naše mléko, které je obohacené o mega3 mastné nenasycené kyseliny a to přirozenou cestou. Při krmení našich zvířat klademe důraz na krmivo GMO-free (neobsahuje GMO krmiva).
 

 

Příběh Farmy rodiny Němcovy

Rodinná farma Němcova v Netíně vychází z nejstarší tradice českého venkova, abychom našim zákazníkům nabídli to nejlepší, co naše země dává. Důraz na kvalitu a nejmodernější technologie se zde setkávají se staletým umem a dovedností selského stavu. Farma rodiny Němcovy se řadí mezi nejlepší obdobné podniky ve zpracování mléčných produktů i proto, že se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky – Českomoravské vrchovině. Její rozmanitost, podhorský charakter, řídké osídlení a panenská příroda dávají ty nejlepší podmínky pro chov skotu. „Příroda je pro nás to nejcennější.“


O výrobci

Farma rodiny Němcovy vychází z nejstarší tradice českého venkova, klade důraz na kvalitu a nejmodernější technologie, které se zde spojují se staletými zkušenostmi a dovednostmi selského stavu. Farma byla založena v roce 1990, v současné době hospodaří na téměř sto šedesáti hektarech zemědělské půdy a má sto padesát kusů nejlepšího hovězího dobytka.

Farma nepoužívá krmiva GMO a produkuje 400 000 l mléka ročně. Od roku 2007 zpracovává mléko ve vlastní mini-mlékárně. Zabývá se převážně výrobou bílých jogurtů a sýrů. Patří mezi nejlepší podniky zaměřené na zpracování mléčných produktů. Některé produkty získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny.

Skladování

Uchovejte při teplotě 4 - 8°C.

Výrobce

Farma rodiny Němcovy
Netín 78
594 44 Radostín nad Oslavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Tvarohový krém
Tučný tvaroh55 %
Jogurt bílý45 %
Živá jogurtová kultura Lactobacillus bulgaricus
Streptococcus thermophilus
Ovocná složka20
Jahoda39 %
Sacharóza
Glukózo-fruktózový sirup
Voda
Zahušťovadla
Kukuřičný škrob
E410 - Karubin
Koncentráty
Jahody5.5 %
Regulátor kyselosti
Citronan sodný
E330 - Kyselina citronová
Sůl

Alergeny

Mléko

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota629 kJ/150 kcal
Tuky7.15 g
z toho nasycené mastné kyseliny4.75 g
Sacharidy15.1 g
z toho cukry14.8 g
Bílkoviny6 g
Sůl0.06 g
Vláknina g