Rohlik.cz

Popis produktu

Root Beer je sladký, tmavě hnědý, sycený, nealkoholický nápoj bez kofeinu, tradičně vyráběný z několika druhů kořenů, bylinek a kůry. Root Beer je velmi rozšířen především v USA , kam patří stejně neodmyslitelně jako Route 66 a hamburger – jednoduše americká klasika. Root Beer se v poslední době stává v USA obrovským hitem a je to druhý nejprodávanější nealkoholický nápoj po produktu kola.

Historie Root Beer sahá až k domorodým indiánským kmenům před příchodem Evropanů do Ameriky. Domorodí obyvatelé používali kořenové nápoje z kulinářských a léčivých důvodů. Až v roce 1875 začal lékárník Charles Elmer Hires z Filadelfie prodávat první komerční značku nápoje Root Beer.

V ČR Root Beer vyrábí podle jedinečné tajné receptury naše firma AmPak beverage s.r.o. pod značkou Tribe. Používání těch nejkvalitnějších surovin, včetně čistého přírodního cukru, je pro nás standardem a samozřejmostí.

Tribe Root Beer je nejen výborné nealkoholické osvěžení bez kofeinu, ale je také vhodný pro přípravu míchaných alkoholických nápojů, koktejlů apod. Tribe Root Beer je vyjímečný nealkoholický nápoj, který nemá srovnání – jak pro svou nezaměnitelnou a jedinečnou chuť, tak i nápaditý tradiční brand.

Uchovávejte v suchu a chladu. Nevystavujte mrazu a přímému slunečnímu světlu.

Složení

Složení: voda,cukr,kara­melové barvivo,oxid uhličitý,přírodní aroma, arabská guma,aroma,extrakt z Juky(Yucca),ky­selina citronová,ben­zoan sodný

Alergeny: Neuvádí se, MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×