Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-28 %
Slide 1 of 6

Vileda Ultramat Turbo mop+kbelík

1 ks
Trvale výhodná cena
999,90 Kč 999,90 Kč/ks1 390,00 Kč
Země původu: Česká republika,

Set plochého mopu a kbelíku se šlapacím pedálem.

Jednoduché a velmi efektivní vyždímání mopu díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému poháněného pouhým sešlápnutím pedálu. Díky pedálu není při ždímání potřeba žádné námahy. Dokonale vyždímaný mop pak zanechá vaší podlahu rychle suchou.

Návlek: 2 druhy vláken, které lépe odstraňují nečistoty a perfektně vyčistí vaší podlahu: Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy; Abrazivní vlákna: lépe odstraní i zaschlé nečistoty. Snadnější zacházení s produktem. Mycí návlek lze prát až na 60 °C, nepoužívejte však aviváž ani sušičku. 180° úhel: pro snadné dosažení i těch nejvíce obtížných oblastí jako pod postelí a nábytkem.

Vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Tvar ždímače brání vystříknutí vody při ždímání. Vyroben z recyklovaných materiálů. Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou.

Rozměr hlavice: 36×14 cm. Rozměr kýblu: 50×27 cm. Náhrada k dostání samostatně.


Výrobce

Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o.
Na Královce 4
101 00, Praha 10

Složení

plast, kovová tyč, Násada: 85% polyester, 15% polyamid