Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Biolit Proti komárům elektrický odpařovač s tekutou náplní 60 nocí
-5%

Biolit Proti komárům elektrický odpařovač s tekutou náplní 60 nocí

Biolit Proti komárům elektrický odpařovač s tekutou náplní 60 nocí

Trvale výhodná cena %
189,90 Kč 199,90 Kč (189,90 Kč/ks)
Popis produktu

Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní na 60 nocí hubí a odpuzuje komáry, pakomáry, pakomárce a jiný malý hmyz. Ochrání Vás před nepříjemným hmyzem nejméně po dobu 60 nocí (1 noc = 8 až 10 hod.). Kombinovaný odpařovač lze použít i pro vyměnitelné polštářky (1 polštářek na 1 noc = 8 až 10 hod.). Používá se především v ložnicích a jiných obytných místnostech.

Návod k použití: El. odpařovač je určen pro připojení do el. sítě o napětí 220–230 V. Odšroubujte uzávěr z tekuté náplně a zašroubujte ji do el. odpařovače. Zasuňte odpařovač do zásuvky – lahvička musí zůstat ve svislé poloze, což umožňuje otočná hlava s kolíky. po několika minutách komáři přestávají bodat, později jsou usmrceni. Při otevřených oknech přípravek brání nalétávání komárů do místností. Tekutá náplň je určena pro místnost o velikosti do 30 m², při ochraně větších prostor použijte více odpařovačů. El. odpařovač vždy odpojte po dobu, kdy nepotřebujete ochranu před komáry. El. odpařovač vypnete jeho odpojením od el. sítě. V případě použití náhradních polštářků postupujte podle návodu na obalu tohoto výrobku.

Přípravek lze používat v okolí psů a rostlin. Do elektrického odpařovače používejte výhradně náhradní tekuté náplně a polštářky značky Biolit.

Skladujte při teplotách od 0 °C do 30 °C v suchých místnostech, odděleně od potravin a krmiv.

Složení

Účinná látka: esbiothrin 30 g/kg

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK