Rohlik.cz

Diffusil Repellent kids repelentní sprej na odpuzování komárů a klíšťat 100ml

Diffusil Repellent kids repelentní sprej na odpuzování komárů a klíšťat 100ml -31%
  • 129,90 Kč
  • Akce Sleva 31% (899,00 Kč/l) 89,90 Kč
  • +
  • Kategorie: Proti hmyzu a hlodavcům > Repelenty
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
  • Kód zboží: 1308739
Popis produktu

Obsahuje výtažky z (1) Aloe Vera, která je přirozeným chladivým, hydratačním a protizánětlivým prostředkem, vykazuje i určitou účinnost při likvidaci bakterií, virů a plísní a (2) D-Panthenol, který má hojivé účinky a zvláčňuje pokožku. Účinkuje také proti komárům tygřím (Aedes Albopictus). Účinnost přípravku trvá více než 2 hodiny nebo do umytí. Při použití proti klíšťatům doporučujeme aplikaci opakovat po 2 hodinách (ale ne více než dvakrát za den). Pro ještě vyšší účinnost repelentu lze kombinovat s přípravkem Diffusil Impregnace, kdy dosáhnete i hubícího efektu – zvláště vhodné pro použití proti klíšťatům.

Návod k použití: Před použitím protřepejte. Aplikujte pravidelnými nástřiky ze vzdálenosti asi 30 cm na nekrytá místa pokožky, poté přípravek dlaní rozetřete. Při nástřiku na oděv a obuv přípravek neroztírejte. Při použití proti klíšťatům je nutné preventivně ošetřit celý povrch pokožky, oděvu a obuvi. Po návratu domů pokožku umyjte vodou a mýdlem, oděvy vyperte. Nepoškozuje vlnu, bavlnu a nylon. Zda nedochází k poškození jiných syntetických tkanin nebo plastů je nutné vyzkoušet. Nesmí být používán dětmi bez dozoru dospělých a jinak než dle návodu. Zabraňte přímému zasažení očí a rtů.

Skladujte v originálním obalu na suchém místě při teplotě do 35 °C, neskladujte na slunci nebo v blízkosti sálavého tepla.

Bezpečnostní opatření: Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Extrémně hořlavý. Uchovávejte mimo dosah dětí. uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s očima. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách.

Složení

Účinná látka: N,N-diethyl-m-toluamid (EC 205–149–7) 70 g/kg

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×