Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Yoggies jehněčí s bílou rybou - granule s laktobacily

4 kg
589,90 Kč 147,48 Kč/kg
Země původu: Německo,

Popis produktu
• Granule lisované za studena s laktobacily Yoggies • Jehněčí maso & bílá ryba, výtažek z mušlí, ovoce, zelenina, bylinky • Bez chemie s přírodní chutí a vůní použitých surovin • Obsah čerstvého masa 85% (před sušením) • All Life Stages (jeden druh granulí pro štěně i dospělé jedince, stačí upravit krmnou dávku) • Od české firmy

Garance kvality: Granule Yoggies jsou vyrobeny z kvalitních a čerstvých surovin. Garantujeme, že se v jejich složení neobjevují žádné masokostní moučky, ani vedlejší produkty živočišného původu, lepek, sója ani chemické konzervanty a zchutňovadla. Proto se granule Yoggies snaží svým složením a chutí přiblížit přirozené potravě z přírody.

Tyto granule podporují zdraví a imunitu psa tím, že při trávení nebobtnají, skvěle se tráví a podporují peristaltiku střev. Patří do kategorie „All Life Stages". Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie psů všech plemen. Stačí jen upravit krmnou dávku. Obsahují ca 85% kvalitního syrového masa (před sušením) a díky tomu jsou špičkou na trhu.

Doporučená krmná dávka: na den je 1,8% – 2,5% tělesné váhy vašeho psa podle fyzické zátěže. Doporučené dávky mohou být orientační. Skutečná potřeba potravy může záviset na aktivitě a věku psa. Nezapomínejte také, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody.

Pokud dáváte psovi Yoggies granule lisované za studena, pak si můžete být jist/a, že mu dáváte zdraví prospěšné krmení, posilujete jeho imunitní systém (vhodné především pro městské psy) a předcházíte riziku mnoha nemocí z nevhodného a nezdravého krmení obsahujícího chemii a zchutňovadla.

Více na www.yoggies.cz

Složení

Jehněčí maso sušené mleté 15 %, Maso bílé ryby, sušené, mleté 8 %, Mletý sušený bachor 12 % Sušená, mletá játra 4 %, Bramborové vločky 15 %, Směs zeleniny (čekanka, celer, mangold, pastiňák, kořen petržele) 4,5 %, za studena lisovaný řepkový olej, Sušené, mleté mořské řasy, Směs bylinek pro psy (fenykl, kopřiva, pampeliška, kmín, heřmánek, tymián, listy maliny, listy ostružin, hořec) 3 % Řepné řízky sušené mleté, Rybí olej, Želatinový prášek, Sušená rašelina 2%, Sušené mleté borůvky, Yucca Schidigera, sušená, mletá Laktobacily – Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus (obsah sušených mas odpovídá ca.85% obsahu masa v nesušené formě). Dobré stravitelnosti a energetické úrovně 367 kcal / 100 g je dosaženo i bez přidání cukru a škrobů.