Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-27 %

Parodontax Ultra Clean Zubní pasta na paradentózu

75 ml
Akce do 27. 6.
79,90 Kč 1 065,33 Kč/l109,90 Kč
Země původu: Slovenská republika,

Zubní pasta parodontax Ultra Clean odstraňuje bakterie, které mohou způsobovat krvácení dásní, a pomáhá tak udržovat dásně zdravé, pro silné zuby a pocit čistoty a svěžesti v ústech.

Je speciálně navržena k fyzickému odstranění příčiny krvácení dásní. To napomáhá eliminovat bakterie množící se podél linie dásní, a tím udržovat dásně pevně přiléhající k zubům. Zubní pasta bez fluoridu pro zdravé dásně.

Odstraňuje více zubního plaku po profesionálním čištění zubů a při čištění zubů 2x denně než jiná zubní pasta bez hydrogenuhličitanu sodného (1100 ppm F ve formě fluoridu sodného). RH02434 Clinical Summary Report.

Zubní pasty parodontax jsou zdravotnické prostředky. Při krvácení z dásní a problémech s dásněmi konzultujte svého zubního nebo ošetřujícího lékaře.

Použití

Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte dvakrát denně, ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat.

O výrobci

GSK je jedna z největších farmaceutických společností na světě. Zabývá se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků a patří mezi přední světové inovátory v tomto oboru. Hlavním posláním společnosti GSK je zlepšit kvalitu lidského života tím, že umožní lidem být aktivnější, cítit se lépe a žít déle.

Upozornění

Nevhodné pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje fluorid. Dlouhodobé používání konzultujte s lékařem. 

Skladování

Uchovávejte v suchu a při pokojové teplotě.

Výrobce

GSK
Hvězdova 1734/2c
140 00  Praha 4
Česká republika

Složení

Sodium bicarbonate
Aqua Glycerin Alcohol Hydrated silica Cocamidopropyl betaine Aroma Mentha arvensis oil Mentha piperita oil Xanthan gum Sodium fluoride Sodium saccharin Titanium dioxide Salva officinalis oil Limonene Echinacea purpurea flower/leaf/stem juice Krameria triandra extract Linalool Commiphora myrrha extract Chamomilla recutita extract CI 77491 Obsahuje fluorid sodný 0,3152% w/w (1450 ppm F)