Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Slide 1 of 7

Parodontax Ultra Clean zubní pasta při problémech s dásněmi

75 ml
109,90 Kč 1 465,33 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Základem zdravých zubů jsou zdravé dásně. Zdravé dásně nekrvácí.

Stopy krve, které zaznamenáte při čištění zubů či mezizubních prostor, mohou být příznakem onemocnění dásní. Pokud toto onemocnění není léčeno, může vést k zápachu z úst, zarudnutí a otoku dásní, postupem času k ústupu dásní, uvolnění zubů a nakonec až ke ztrátě zubů.

Parodontax® je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu, u které je klinicky prokázáno, že pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní.

Zubní pasta parodontax® je speciálně navržena k fyzickému odstranění příčiny krvácení dásní. To napomáhá eliminovat bakterie množící se podél linie dásní, a tím udržovat dásně pevně přiléhající k zubům. Zároveň posiluje zuby a osvěžuje dech a je tedy vhodná pro každodenní použití. Zubní pasta parodontax® Ultra Clean zanechává pocit ultra čistých zubů a svěžích úst.

Použití

Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte dvakrát denně, ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 12 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud jsou konce obalu rozlepené.

*Odstraňuje více zubního plaku po profesionálním čištění zubů a při čištění zubů 2x denně než jiná zubní pasta bez hydrogenuhličitanu sodného (1100 ppm F ve formě fluoridu sodného). RH02434 Clinical Summary Report.

Zubní pasty parodontax jsou zdravotnické prostředky. Při krvácení z dásní a problémech s dásněmi konzultujte svého zubního nebo ošetřujícího lékaře.

Složení

Sodium bicarbonate
Aqua Glycerin Alcohol Hydrated silica Cocamidopropyl betaine Aroma Mentha arvensis oil Mentha piperita oil Xanthan gum Sodium fluoride Sodium saccharin Titanium dioxide Salva officinalis oil Limonene Echinacea purpurea flower/leaf/stem juice Krameria triandra extract Linalool Commiphora myrrha extract Chamomilla recutita extract CI 77491 Obsahuje fluorid sodný 0,3152% w/w (1450 ppm F)