-21 %

Calgon 2v1 změkčovač vody v prášku proti vodnímu kameni

1 kg
Akce do 29. 2.
179,90 Kč 179,90 Kč/kg229,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Nový Calgon 2v1 má dvojí účinek:
1) Komplexní ochranu před vodním kamenem. Calgon díky svému neutralizačnímu účinku chrání všechny důležité části vaší pračky. 2) Čistící účinek pomáhá předcházet usazování nečistot a zbytků pracích prostředků* uvnitř pračky. Calgon tyto usazeniny neutralizuje, pomáhá k jejich odplavení a udržuje tak vaši pračku čistou. *platí při používání tekutých pracích prostředků.

Doporučené dávkování: 100ml - Velmi tvrdá voda 70ml - Tvrdá voda 35ml - Středně tvrdá voda

Pro dosažení maximální ochrany dávkujte podle tvrdosti vody. 1. Používejte při každém praní. 2. Přidávejte Calgon k pracímu prostředku do přihrádky pro hlavní praní. 3. Prací prostředek dávkujte podle doporučeného dávkování pro praní v měkké vodě. 4. Vhodné pro všechny typy oblečení.

Pokyny pro bezpečné používání a předlékařskou první pomoc: 1. Uchovávejte mimo dosah dětí. 2. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. 3. Nepožívejte. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Při styku s kůží omyjte důkladně vodou a mýdlem. Při vdechnutí prachu odveďte postiženého na čerstvý vzduch.

Složení

<5% polykarboxyláty
Neiontové povrchově aktivní látky >30% zeolity