Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Finish regular 2x250ml čistič myčky

2 ks
179,90 Kč 89,95 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

I vaše myčka potřebuje někdy umýt a právě na to je dobrý Finish čištič myčky, který odstraňuje i skrytou špínu.

Fungování tohoto čističe je založeno na bezpečném a efektivním štěpení a odstraňování minerálního nánosu uvnitř myčky, včetně obtížně dosažitelných součástí, jako je topné těleso a ramena s tryskami.

Modrá vrstva odstraňuje mastnotu a čirá vodní kámen. Pro optimální fungování vaší myčky byste tento čistič měli použít alespoň jednou za měsíc. Jedině čistá myčka může umýt vaše nádobí naprosto do čista.

Jak pouzit Finish ÄistiÄ myÄky

Použití

Nesundávejte víčko a ujistěte se, že je myčka prázdná. Odlepte z víčka nádobky nálepku. Vložte nádobku dnem vzhůru do koše na příbory nebo do jiné bezpečné pozice. Nepoužívejte mýdlo či prostředek na mytí nádobí. Zavřete myčku a zvolte cyklus pro silně znečištěné nádobí (hrnce a pánve apod.). Spusťte myčku. Po dokončení cyklu a vypnutí myčky nádobku vyjměte a vyhoďte. Je-li znečištění silné, může být zapotřebí druhá aplikace prostředku. V zájmu optimálních výsledků používejte čistič jednou za měsíc. Vyhněte se kontaktu s kůží a očima.

O výrobci

Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt.

Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®. Finish® je nyní největší světovou značkou prostředků používaných v myčkách na nádobí a prodává se ve více než 40 zemích celého světa.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.
Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3

Složení

Parfém
5 - 15%: isotridekanol ethoxylovaný (neiontové povrchově aktivní látky) 15 - 30%: kyselina citronová Nebezpečné látky: kyselina citronová, isotridekanol ethoxylovaný