Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
-10 %

Air Wick Aqua Mist Bílé květy frézie

345 ml
Trvale výhodná cena
89,90 Kč 260,58 Kč/l99,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Návod na použití: 1. Odstraňte zelený bezpečnostní pásek pro uvolnění rozprašovače. 2. Natočte směrem od Vaší tváře a zmáčkněte rozprašovač nejméně 3x pro plnou funkčnost. 3. Pro dokonalé osvěžení vzduchu, držte nádobku ve svislé poloze a silně zmáčkněte rozprašovač. 4. Svěží vůně si užijete déle, když zmáčknete rozprašovač opakovaně. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal
nebo štítek výrobku. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Skladujte na suchém hladném místě při teplotách pod 50 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nestříkejte na potraviny. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty.

Upozornění: Výrobek obsahuje části, které představují riziko udušení. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Obsahuje 1,2-benzoisothiazol-3(2H)-on+ a reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on a 2-methylisothiazol-3(2H)-on (3:1). Můževyvolat alergickou reakci.