-10 %

Airwick Aqua Mist Bílé květy frézie

345 ml
Trvale výhodná cena
89,90 Kč 260,58 Kč/l99,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Návod na použití: 1. Odstraňte zelený bezpečnostní pásek pro uvolnění rozprašovače. 2. Natočte směrem od Vaší tváře a zmáčkněte rozprašovač nejméně 3x pro plnou funkčnost. 3. Pro dokonalé osvěžení vzduchu, držte nádobku ve svislé poloze a silně zmáčkněte rozprašovač. 4. Svěží vůně si užijete déle, když zmáčknete rozprašovač opakovaně. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal
nebo štítek výrobku. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Skladujte na suchém hladném místě při teplotách pod 50 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nestříkejte na potraviny. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty.

Upozornění: Výrobek obsahuje části, které představují riziko udušení. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Obsahuje 1,2-benzoisothiazol-3(2H)-on+ a reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on a 2-methylisothiazol-3(2H)-on (3:1). Můževyvolat alergickou reakci.