-23 %

Veet Silk & Fresh depilační krém pro suchou pokožku

400 ml
Trvale výhodná cena
299,90 Kč 749,75 Kč/l389,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Užijte si hedvábně hladkou kůži a příjemnou vůni s novým depilační krémem Veet Silk & Freshᵀᴹ. Kromě efektivního odstraňování chloupků nový Veet nejen hydratuje pokožku na dobu až 24 hodin, ale jeho nová technologie vůně je také navržena, tak aby se nemohl vyskytnout žádný přetrvávající zápach. Nyní se můžete těšit na příjemný depilační zážitek.

Příprava a použití: Odloupnutím odkryjete návod a pokyny a opatření pro bezpečné použití. Doba působení 3 - 6 minut.
Krásně hladká kůže během pouhých tří kroků. Před použitím si pozorně prostudujte pokyny pro bezpečné použití na obalu.

1. Vyjměte zátku z pumpičky a odjistěte otočením proti směru hodinových ručiček. Na stěrku nebo ruku napumpujte krém Veet a rovnoměrně rozetřete tak, aby se pokryly chloupky, které chcete odstranit, krém však nevtlačujte silou. A nezapomeňte si veškerý krém smýt ze svých rukou. 2. Krém nechejte působit 3 minuty, poté stěrkou na malé části pokožky opatrně vyzkoušejte, zda krém již působí. Lze-li chloupky snadno odstranit, pomocí užšího nebo širšího konce stěrky, v závislosti na části těla, setřete zbytek krému. Jsou-li vaše chloupky silnější, můžete nechat krém působit celkem až 6 minut - nikoliv však déle. 3. Pokožku důkladně opláchněte vodou tak, aby se krém zcela odstranil, poté ji osušte. Po použití trysku i stěrku důkladně opláchněte. Po každém použití vyjměte zátku.

Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby.

Bezpečnostní varování: POKYNY PRO BEZPEČNÉ POUŽITÍ - Před použitím si prostudujte a poté dodržujte veškeré pokyny a opatření pro bezpečné použití. Nepřekračujte celkový čas aplikace 6 minut. - Vhodný k použití na nohou, pažích, v podpaží a tříslech. Krém NENÍ VHODNÝ k použití na obličeji, hlavě, očích, nose, uších, kolem bradavek, v anální a genitální oblasti, ani na žádné jiné části těla. - Nepoužívejte na křečové žíly, jizvy, mateřská znaménka, uhrovitou, narušenou, podrážděnou, sluncem spálenou pokožku nebo na pokožku, na které se již dříve projevila nepříznivá reakce na depilační krémy. Mezi jednotlivými depilacemi vždy ponechejte pokožku odpočinout minimálně 72 hodin. - Pokud užíváte léky, které mají vliv na pokožku, nebo pokud trpíte kožními poruchami či máte-li stavy, které mohou mít na pokožku vliv, před použitím se poraďte se svým lékařem. - Před každým použitím si VŽDY OVĚŘTE REAKCI POKOŽKY nanesením krému na malou část těla, kterou chcete depilovat, přičemž se řiďte návodem k použití. Nebude-li pokožka do 24 HODIN nepříznivě reagovat, můžete začít s depilací. - Při pocitu štípání nebo pálení během depilace krém okamžitě setřete a pokožku pečlivě omyjte studenou vodou. Pokud příznaky přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. - Kůže může být krátce po použití citlivější, takže se vyhněte škrábání. - Po aplikaci přípravku doporučujeme 24 hodin vyčkat s použitím antiperspirantu, jiného parfemovaného přípravku, s opalováním či plaváním nebo s použitím záření na umělé opalování. - UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. - V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a předložte vnější obal. - Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. - Obsahuje zásadu a thioglykolát. - Přípravek může způsobit kluzkost povrchu. - Vyvarujte se vylití na koberec, oblečení nebo podlahu.

Složení

Aqua
Urea Potassium thioglycolate Paraffinum liquidum Cetearyl alcohol Calcium hydroxide Talc Ceteareth-20 Glycerin Sorbitol Parfum Magnesium trisilicate Potassium hydroxide Propylene glycol Lithium magnesium sodium silicate Butyrospermum parkii butter Sodium gluconate Acrylates copolymer Hydrated silica Cl 77891