-25 %

Durex Play Intimní lubrikant

50 ml
Akce do 31. 12.
119,90 Kč 2 398,00 Kč/l159,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Intimní lubrikační gel
Náš klasický lubrikační gel na vodní bázi. Nelepí a není mastný, je prostě hedvábně jemný. - Rozpustný ve vodě a snadno se smývá - Bezpečné použití s kondomy Durex

Lubrikační gel Play Feel je hedvábně jemný a poskytne vám intenzivní smyslný zážitek. Obsahuje speciálně připravenou směs přísad, která umocní pocit blízkosti mezi vámi a vaším partnerem. Prodává se v lahvičkách o objemu 50 ml, 60 ml a 100 ml.

Gel Play Feel je rozpustný ve vodě a snadno se smývá. Nelepí a nezanechává skvrny, nicméně doporučujeme vyvarovat se jeho kontaktu s očima. V případě podráždění přestaňte gel používat. Pokud podráždění neustupuje nebo je stále nutno přidávat další gel, obraťte se na svého lékaře.

Gel Play Feel doporučujeme uchovávat na suchém, chladném místě a mimo dosah přímého slunečního světla. Po otevření spotřebujte do tří měsíců. Produkt je sice zdraví neškodný i při požití, ale doporučujeme uchovávat jej mimo dosah dětí. Lubrikační gely Durex se používají nejen ke zvlhčení poševní sliznice a zmírnění případných nepříjemných pocitů v intimních partiích, ale přinášejí oběma partnerům i smyslné zážitky.

Složení

Aqua
Propylene glycol Hydroxyethylcellulose Benzoic acid Sodium hydroxide